Geri Dönüşüm Sergisi Varlıbaş’ta

26 Mayıs 2014 Pazartesi

Candan Koleji, çalışmaları yıl boyu süren sosyal sorumluluk bilincine ışık tutan sergisiyle Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde

geri-donusum-sergisi-varlibasta

Önceki gün (24 Mayıs) saat 13.00’te Varlıbaş Alışveriş Merkezi -2’nci katta gerçekleşen sergi açılışına katılım oldukça yoğun oldu. Veliler, öğrenciler, öğretmenler ve AVM ziyaretçileri sergiyi büyük bir ilgiyle gezerek beğenilerini ifade etti.

Candan Koleji öğrencileri ve öğretmenleri, yıl boyunca biriktirilerek elde edilen atık ürünlerin nasıl değerlendirileceğine örnek oldu. Oldukça ilginç ve şık tasarımlar sunan öğrenciler geri dönüşüm konusunda istenildiğinde hayal gücünde ve yaratıcılıkta sınır olmadığını çok güzel bir şekilde sergiledi.

Ayrıca her cumartesi günü gerçekleşen Grup Mora’nın müzik ziyafeti, geçtiğimiz hafta da ziyaretçilerle buluştu. Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Candan Koleji Geri Dönüşüm Sergisi 27 Mayıs’a kadar görülebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri