GESİAD'dan Mopaş‘a Vefa Ödülü

11 Ekim 2012 Perşembe

Kocaeli’ne bağlı Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği, 2011 yılının başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını seçti. 19’uncusu düzenlenen Vefa Günü’nde Yılın İktisadi Kurumu Ödülü, Mopaş’ın oldu

gesiaddan-mopasa-vefa-odulu

Kocaeli’ne bağlı Gebze Sanayici ve İşadamları Derneği (GESİAD) her yıl geleneksel hale getirdiği 2011 yılının başarılı kişi, kurum ve kuruluşlarını seçtiği Vefa Günü’nün 19’uncusu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Osman Hamdi Bey Kültür Salonu’nda geçtiğimiz günlerde gerçekleşti. Ödül töreni öncesinde düzenlenen kokteylde bir araya gelen iş adamları, tanışma ve kaynaşma ortamı buldu. Ödül törenini GESİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Zenginer’in açılış konuşmasının ardından başladı. Ödüller, yoğun bir katılımcı eşiğinde takdim edildi.

Kocaeli’nde Yılın İktisadi Kurumu Ödülü’nü Mopaş Marketler AŞ adına Mopaş Genel Müdürü Reşat Narman aldı. Narman, “Yatırımlarımıza, perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek yön veriyoruz. Yöneticiler, müşteriler, personel ve tedarikçilerle güç birliği sağlayarak yerel perakendedeki yerimizi daha da yüksek seviyeye çıkartarak, sektöre değer katacak, sorumluluklarımızla yolumuza daha fazla gayretle devam edeceğiz” dedi.

Programa Kocaeli Valisi Ercan Topaca, milletvekilleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Cumhuriyet Başsavcısı, Gebze Kaymakamı, Darıca Kaymakamı, Dilovası Kaymakamı, Gebze Belediye Başkanı, Darıca Belediye Başkanı, Çayırova Belediye Başkanı, Gebze Ticaret Odası Başkanı, Gebze İlçe Emniyet Müdürü, Darıca İlçe Emniyet Müdürü, GESİAD yönetimi, üyeleri ve iş adamlar gibi çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye’de Yılın İktisadi Kurumu dalında, Hayat Holding AŞ, Türkiye'de yılın Profesyonel Yöneticisi dalında Koç Holding AŞ - Arçelik AŞ Genel Müdürü Levent Çakıroğlu, Kocaeli'nde ise Dilovası OSB Müdürü Serap Türker ve Yılın Devlet Adamı dalında ise Kocaeli Valisi Ercan Topaca ödül alanlar arasındaydı. Program, ödül alanlar ile ödül verenlerin toplu olarak fotoğraf çektirmesiyle son buldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri