“Gezegen C” Türkiye turnesi başladı

12 Ocak 2016 Salı

Taze gıdayı her fırsatta öne çıkaran CarrefourSA ve Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) işbirliğiyle sahneye konulan taze gıdanın öneminin vurgulayan Gezegen C isimli tiyatro oyunun prömiyeri BKM Tiyatro’da geniş bir katılımla gerçekleştirildi

gezegen-c-turkiye-turnesi-basladi

Meyve ve sebzeleri en taze haliyle sofralara ulaştıran CarrefourSA’nın Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM)işbirliğiyle hazırlananGezegen C isimli tiyatro oyununun galası yapıldı. 9 Ocak Cumartesi günü BKM Tiyatro’da yapılan özel gösterime İstanbul Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ne bağlı evlerde yaşayan yardıma muhtaç çocuklar, sanat, cemiyet ve televizyon dünyasından ünlü isimler çocuklarıyla birlikte katıldı.


Özel gösterime katılanlar arasında Belçim Bilgin ve oğlu Rodin, Deniz Akkaya ve kızı Ayşe, JessMolho ve oğlu Tibet, İnci Türkay ve oğlu Ali Eroğlu, Ebru Akel ve oğlu Eren, MirgünCabas kızı Leyla ve oğlu Civan, Melda Kosif kızları Melina-Mayra, Gamze Özçelik ve oğlu Murathan, Burak Hakkı ve oğlu Rüzgar, Veda İpek ve oğlu Söz, Pınar Altuğ kızı Su, Ayşe Kucuroğlu kızları Suna-Selma ve oğulları Osman-Kemal ve Cenk de vardı.


CarrefourSA, marketlerinden CarrefourSA Kart ile yapılacak alışveriş karşılığında tüketicilere ücretsiz 2 kişilik bilet hediye edecek. İstanbul özel gösteriminin ardından Türkiye turnesiyle Anadolu’yu dolaşacak olan Gezegen C çocuklara taze gıdanın önemini anlatacak. Gezegen C, 14 farklı ilde sahnelendikten sonra 23 Nisan 2016’da yine İstanbul’da son kez çocuklarla buluşacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri