3M Türkiye’de önemli görev değişimi

19 Haziran 2017 Pazartesi

3M Türkiye Hukuk Direktörü Halil İbrahim Kardıçalı İK Direktörlüğü görevini de üstlendi

3m-turkiyede-onemli-gorev-degisimi

3M Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini 2015 yılı Nisan ayından bu yana şirketin Hukuk Direktörlüğünü yürütmekte olan Halil İbrahim Kardıçalı üstlendi. 3M Türkiye Hukuk ve İnsan Kaynakları Direktörü olarak iki görevi birden sürdürecek olan Kardıçalı, 2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu ve 2007-2008 döneminde Cornell Üniversitesi Hukuk Fakültesinde şirketler hukuku, birleşme ve devralmalar konularında yüksek lisansını tamamladı.

 

Kariyerine 2002 yılında Ersoy & Bilgehan Hukuk Bürosu’nda başlayan Halil İbrahim Kardıçalı, askerlik görevi sırasında Savunma Bakanlığı’nda hukuk danışmanı olarak görev aldıktan sonra atıldığı profesyonel yaşamında 2005 -2007 yılları arasında Pekin & Pekin Hukuk Bürosu’nda, 2008 -2011 yılları arasında da  Hergüner Bilgen & Özeke Avukatlık Bürosu’nda çalıştı. 2011-2015 döneminde Hewlett-Packard Teknoloji Çözümleri Türkiye Hukuk Direktörü olarak görev yaptıktan sonra 2015 yılı Nisan ayında 3M Türkiye Hukuk Direktörü oldu.  İstanbul Barosu ile New York Barosu’na kayıtlı olan Halil İbrahim Kardıçalı, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri