Arçelik’in 13 ürünü Good Design ödüllü

25 Aralık 2014 Perşembe

Arçelik AŞ, dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olan Good Design’de 13 ürünüyle ödüle layık görüldü

arcelikin-13-urunu-good-design-odullu

Chicago Athenaeum Mimari ve Tasarım Müzesi ve Metropolitan Arts Press Ltd. Müze'nin her yıl düzenlediği, dünyanın dört bir yanında üretilen en yenilikçi ve en üstün endüstriyel, grafik ve ürün tasarımlarına verilen Godd Design’da Arçelik AŞ 13 ürünüyle ödüle layık görüldü.

Bu yıl 64'üncüsü düzenlenen Godd Design Ödülleri, dünyanın en eski ve en prestijli ödül programı olarak dikkat çekiyor. Ödüllendirilen ürünler ve grafikler, Müze'nin Kalıcı Tasarım Koleksiyonuna dâhil ediliyor. Programa Beko Çamaşır Makinesi, Grundig Gardrop Tipi Buzdolabı, Leisure Fırın, Beko Cast Davlumbaz, Cast Ankastre Fırın, Cast Ankastre Ocak, Cast Ankastre Tekli Ocak, Beko 84cm Dondurma Makineli Buzdolabı, Arçelik In Love Gurme Çay Makinesi, Grundig Retro Radyo, Grundig BT Hoparlör, Grundig T3-T4 Uzaktan Kumandalar ve Grundig Vision 8 UHD TV olmak üzere 13 ürünüyle başvuruda bulunan Arçelik AŞ bütün ürünleriyle ödül aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri