Babalar ve çocukları Mini Golf Festivali’nde yarıştı

21 Haziran 2017 Çarşamba

Profilo Alışveriş Merkezi, okulların kapanmasıyla birlikte tatil keyfi yaşayan çocukların babalarıyla birlikte keyifli zaman geçirecekleri Mini Golf Festivali ve Mini Golf Turnuvası düzenledi

babalar-ve-cocuklari-mini-golf-festivalinde-yaristi

Boğaziçi Golf Kulübü ve Banu Noyan organizasyonuyla 10-18 Haziran tarihleri arasında düzenlenen Mini Golf Festivali’nde çocuklar golf oynamayı uzman eğitmenlerden öğrenerek, keyifli zaman geçirdi. Babalar Günü'nde ise babalar ve çocukları Mini Golf Turnuvasına heyecanlı bir yarış gerçekleştirdi. Etkinlikte hafta boyunca uzman eğitmenlerden öğrendiklerini sergileme fırsatı bulan minikler babalarıyla birlikte unutamayacakları bir gün yaşadı.

 

Turnuvada Uğur-Kaan Berat şampiyon oldu. 2’inciliği Yalın-Hakan Öbek, 3’üncülüğü ise Tuna-Ali Sümertaş kazandı. Babalar ve oğulları kupalarını birlikte kaldırdı. Kupalarını büyük bir mutlulukla alan minik golfçüler, eğitmenlerine sporu bırakmayacaklarına dair söz verdiler.

 

Aileler: "Çocuklarımız babalarıyla birlikte çok keyifli bir gün yaşadı. Büyükşehir Belediyesi'ne ve Spor Bakanlığı’mıza teşekkür ederiz." diyerek çocuklarının mini golf ile tanışmasından dolayı mutlu olduklarını dile getirdi.

 

Mini Golf Turnuvası'na katılan çocuklara Katılım ve Başarı Belgesi verildi.

 

Her kesimden ve her yaştan insanın oynayabileceği mini golf, bu nedenle dünya çapında da büyük ilgi görüyor. Türkiye'de de son yılların ilgi gören sporları arasına girmeyi başaran Mini Golf özellikle çocukların büyük ilgisini çekiyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri