Beko’dan Türkiye’de perakende devrimi

24 Mart 2016 Perşembe

Avrupa’nın bir numaralı beyaz eşya markası Beko, Türkiye’deki konumunu yeni mağaza yatırımlarıyla daha da güçlendiriyor. 100’den fazla ülkede tüketicileriyle buluşan marka, modern perakendecilik trendleri ve geniş ürün yelpazesiyle mağazacılık anlayışına yeni bir soluk getiriyor. İstanbul’un önemli noktalarında iki günde 7 mağaza açarak iddiasını artıran Beko'nun özel konseptli mağazaları Türkiye çapına yayılacak

bekodan-turkiyede-perakende-devrimi

Yenilikçi tasarım ve üstün teknolojiye sahip, enerji tasarruflu ürün gamı ile Avrupa solo beyaz eşya pazarının lider markası olan Beko, İstanbul’un en önemli noktalarındaki yeni mağazalarıyla perakendecilik anlayışında çığır açıyor. Beko, dün ve bugün (23-24 Mart) Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Üsküdar, Ümraniye ve Bağcılar’da birer, Esenyurt’ta iki mağaza olmak üzere toplamda 7 mağazasının açılışını yaptı. 100’den fazla ülkede ürün ve hizmet sunan Beko, farklı pazarlardaki farklı tüketici alışkanlıklarına yönelik tecrübesini Türkiye’ye taşıyor. Beko’nun yeni mağazaları, tüketicileri dünya standartlarında bir hizmet ile buluşturuyor. Ürün sunum ve deneyimleme alanları, dijital görüntüleme alanları, pişirme etkinlikleri için mutfak alanlarıyla, özel konsept mağazacılık anlayışı hayata geçiriliyor.


Açılışlara Arçelik AŞ Genel Müdürü Hakan Bulgurlu, Arçelik AŞ Türkiye’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Dinçer, Arçelik AŞ Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Tülin Karabük, Beko Türkiye Satış Direktörü Oğuzkan Şatıroğlu, Arçelik AŞ Perakende Geliştirme Direktörü Erhan Akdoğan ve Beko yöneticileri katıldı.


Beko’nun yeni mağazaları açılıştan itibaren 1 hafta boyunca farklı ürün gruplarında özel fiyatlar ve avantajlı fırsatlar sunacak. Avrupa pazarında payını son 7 yılda en çok artıran Beko, solo beyaz eşya pazarında lider konumda bulunuyor. İngiltere pazarının öncü markası, Fransa’da solo pazarın lideri olan Beko, Polonya beyaz eşya pazarında birinci konumda. Almanya, İtalya, İspanya ve Rusya gibi önemli ülkelerde pazar payını artırmaya devam eden Beko, Beşiktaş ve FC Barcelona’nın da resmi sponsoru.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri