Fa korumaya devam ediyor

06 Eylül 2013 Cuma

Fa Sport Double Power Sporty Fresh, aktif ter önleyicileri ile 72 saat koruma sağlayarak, spor yaparken bile ferahlık hissi veriyor

fa-korumaya-devam-ediyor

Fa Sport Double Power Sporty Fresh, geliştirilen formülü ile ter kokusunu hapsediyor. Mikro Duo kapsüller, içinde yer alan anti bakteriyel özler ile kokuya neden olan bakterilerle savaşıyor. Alkol içermeyen ve ultra kuruluk sağlayan özel formül, egzersiz ve spor yaparken dahi ekstra koruma sağlıyor.

Anti-Perspirant Sprey
Sporty Fresh, kadınlar için geliştirilmiş ilk spor anti-perspirant deodorant olma özelliğini taşıyor. Sporty Fresh, teri emerken kokuya sebep olan bakterilerle de savaşıyor. Terleme ile birlikte parçalanan Mikro Duo kapsüllerse oluşan ekstra ıslaklığı emiyor.

Roll-on
Roll-on ter kokusuna karşı daha etkili çözüm sunar ve alkolsüzdür.

Duş Jeli
İzotonik minerallerin ferahlık hissi sağlarken, kas gevşetici ve rahatlatıcı etkiye de sahiptir. Ayrıca hem vücut hem de saç için kullanılabilme özelliğine sahip.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri