Fa tere karşı koruyor

12 Eylül 2013 Perşembe

Fa Sport Double Power Sporty Fresh, aktif ter önleyicileri ile 72 saat koruma sağlayarak, spor yaparken bile ferahlık hissi veriyor

fa-tere-karsi-koruyor

Fa Sport Double Power Sporty Fresh, spor yaparken bile ferahlık hissi veriyor. Fa Sport Double Power Sporty Fresh, yoğun tempoda dahi tere ve kokuya karşı tam performans sağlıyor.

Geliştirilmiş formülü ile ter kokusunu hapseden Fa Sport Double Power Sporty Fresh, Mikro Duo kapsüller, içinde yer alan anti bakteriyel özler ile kokuya neden olan bakterilerle savaşıyor. Formül alkol içermezken, egzersiz ve spor yaparken dahi kuruluk sağlıyor.

Anti-Perspirant Sprey
Sporty Fresh, kadınlar için geliştirilmiş ilk spor anti-perspirant deodorant olma özelliğini taşıyor. Formül, 72 saat koruma sağlarken spor yaparken bile ferahlık sağlıyor. Ayrıca Sporty Fresh teri emerken kokuya sebep olan bakterilerle de savaşıyor.

Roll-on
Ter kokusuna karşı etkili çözüm sunarken aktif ter önleyicileri sayesinde 72 saat koruma sağlıyor.
Ayrıca içeriğinde alkol bulunmuyor.

Duş Jeli
İzotonik minerallerin ferahlık hissi yaratıyor. Kas gevşetici ve rahatlatıcı etkiye sahip olan jel, hem vücut hem de saç için kullanılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri