Milyoner Fuarı Başladı

31 Ekim 2008 Cuma

Altın küvetler, yüzme havuzları, pahallı içkiler, pırlantalar ve hatta helikopter... Lüks tüketime dair ne varsa hepsi Milyoner Fuarı kapsamında, 2 Kasım'a kadar CNR Expo'da!

milyoner-fuari-basladi
2002 yılında başlayan ve uluslararası lüks endüstrisinin krem tabakaya, lüks tüketim ürünlerini sergilemek için biraraya geldiği bir etkinlik olarak şekillenen Millionaire Fair - Milyoner Fuarı bu sene İstanbul'da ziyaretçilerle buluşuyor. 2 Kasım'a kadar CNR Expodan takip edebilecek etkinlik kapsamında, yüzme havuzlarından pırlantalara, villalardan yatlara, şık otomobillerden en nadide içkilere kadar en yüksek kategoriden lüks ürünleri görmek mümkün. Fuar kapsamında yalnızca lüks tüketim grubundan geniş bir ürün yelpazesi sunulmuyor; ziyaretçilerin eğlenmesini ve keyifli zaman geçirmesini sağlayacak etkinlikler de düzenleniyor.Milyoner Fuarı ününü ve başarısını yalnızca konuklarına özel eğlenceler sunmasına değil, aynı zamanda büyük markaların ve tasarımcıların moda şovlarına ve kaliteli restoranlarına borçlu gibi görünüyor. Dünya ölçeğinde bilinirliği olan lüks markaların, lüks yaşam hizmetlerinin seçkin hedef tüketiciye sunulduğu fuarın katılımcıları arasında, ulusal ve uluslararası lüks endüstrisinin (otomobil, moda, mücevher saat, kişisel hizmetler, özel havacılık, emlak, seyahat, yatçılık, sağlık, yönetim vb) zirvedeki isimleri yer alıyor. Ayrıca, özel - yaratıcı ürünler de fuara daha küçük sergilerle renk satıyor.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri