Hayat Kimya “Diyafram”dan güç aldı

01 Kasım 2012 Perşembe

Hayat Kimya’nın Türkiye genelindeki satış ekibi, pazarlama ekibi ve Yönetim Kurulu, yılın son çeyreğine girerken, Kartepe Green Park Otel’de bir araya geldi. Yenilenen, iddialı satış sistemi ‘Diyafram’ın lansmanı yüksek katılımla gerçekleştirildi

hayat-kimya-diyaframdan-guc-aldi

‘Diyafram’ın lansmanı, tüm detaylara yansıtılan “futbol” konsepti ile 3 gün olarak Kartepe Green Park Otel’de gerçekleştirildi. Hayat Kimya buluşmasında tüm ekip, son çeyreğe ait yeni stratejilerini değerlendi. Dağıtım, raf, fiyat ve merch faaliyetleri kapsamında yenilenen 4 aşamalı ‘Diyafram’ satış sistemi üzerine çalışılan lansman toplantısında, Hayat Kimya çalışanları ayrıca keyifli vakit geçirme imkanı buldu.

‘Diyafram’ lansmanının yanı sıra, Hayat Kimya Satış Ekibi’nin motivasyonunu artırmak, iş streslerini atmalarını sağlamak ve ekip ruhunu tazelemek amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, yeni satış stratejisini oluşturan harflerin çağrışımıyla ‘Diyafram’ adı adlında, gerçekleştirildi.

Yeni stratejiler anlatıldı
Hayat Kimya Yönetim Kurulu Başkanı Avni Kiğılı, Hayat Kimya Genel Koordinatörü Orhan İdil, Hayat Kimya pazarlama ekibi ve satış müdürlerinin katılımıyla Kartepe Green Park Hotel’de 3 gün süren toplantıda, Bingo, Molped, Molfix, Papia, Familia markalarının temsilcileri markalarının yeni stratejilerini ve yakın dönem planlarını sunumları eşliğinde aktardılar.

Tüm çalışanların etkinliğe özel hazırlanan marş ile birlik olmanın keyfini çıkarttığı toplantıda, günün sürprizi ise Ali Poyrazoğlu oldu. Ali Poyrazoğlu sahnede yeni satış sistemi ‘Diyafram’a dair bilgileri esprili bir dille aktarırken, anlattığı hikayeler ve takım çalışmasına yönelik yaptırdığı toplu diyafram egzersizleri ile salonu kahkahalara boğdu.

Tüm katılımcıların bir arada olduğu gala gecesinde birlikte eğlenen Hayat Kimya satış ekibi, son çeyreğe yönelik iddialarının altını çizerek Kartepe’den ayrıldı.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri