Henkel’de iki önemli atama

16 Mayıs 2016 Pazartesi

Türk Henkel’de Beauty Care Pazarlama Direktörü Mehmet Karamollaoğlu; Henkel Bangkok, Tayland Beauty Care Ülke Genel Müdürlüğü görevine getirildi. Ondan boşalan Beauty Care Pazarlama Direktörlüğü görevine ise Pınar Akıskalıoğlu atandı

henkelde-iki-onemli-atama

 

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümü mezunu olan ve Pittsburgh Üniversitesi’nde İşletme ve Bilgi Sistemleri Yüksek lisansı yapan Mehmet Karamollaoğlu; Almanya Johnson & Johnson’da Ürün Müdürlüğü ve Mars GmbH’de Avrupa Pazarlama Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra Taft ve saç şekillendirme markalarından sorumlu Uluslararası Pazarlama Müdürü olarak, Henkel’deki kariyerine başladı.

İngilizce ve Almanca bilen ve 2012 yılından bu yana Henkel’de Beauty Care Pazarlama Direktörlüğünü yürüten Mehmet Karamollaoğlu, bundan böyle Henkel Bangkok, Tayland Beauty Care Ülke Genel Müdürü olarak görev yapacak.


Türk Henkel’in yeni Beauty Care Pazarlama Direktörü ise Pınar Akıskalıoğlu oldu. Marmara Üniversitesi Ekonometri Bölümü mezunu olan Akıskalıoğlu, halen Harvard Business School’da Liderlik Gelişimi eğitimi alıyor. Henkel’de daha önce Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Grup Marka Müdürü, Dijital Media Yöneticisi, Marka Müdürü ve Ürün Müdür Yardımcısı olarak görev alan Pınar Akıskalıoğlu, Henkel kariyeri öncesinde AIESEC’te Global Strateji Direktörlüğü, Türkiye Başkanlığı ve Stratejiden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri