Pendik Park Outlet Center Açıldı

26 Eylül 2008 Cuma

Hesaplı alışveriş imkanı, seçkin mağazalar, doğru lokasyon ve Pendikin ilk AVMsi: Pendik Park Outlet Center dün kapılarını açtı.

pendik-park-outlet-center-acildi
Hesaplı ve kaliteli alışverişin yeni adresi sloganıyla açılan Pendik Park Outlet Center, bünyesinde 40 mağaza, 10 fast food, 10 stand alanı ve 1 çocuk eğlence alanı ile 1400 metrekarelik satış alanına sahip Yöre Market bulunduruyor. Food Court bölümünün, panoromik manzarası Pendik Parkı farklı kılan noktalardan biri. Buradaki teraslı cafe alanları hem sigara içenlerin buluşma mekanı olmaya adayken, hem de muhteşem deniz manzarası eşliğinde yemek ve dinleme keyfini sunuyor. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu bölgede, lokasyon avantajına da sahip olan Pendik Park Outlet Center, Pendikin merkezinde minibüs ve otobüs durakları ile tren istasyonunun kesiştiği noktada yer alıyor. Unutmadan belirtelim, dün müşterilerine kapılarını açan Pendik Park Outlet Center, resmi açılışını siyaset, magazin ve iş dünyasının önemli isimleri ile birlikte Ekim ayında yapılacak...10 bin metrekare kiralanabilir alana ve 15 bin metrekare arazi üzerine kurulmuş Pendik Park Outlet Center kiralama ve yönetim danışmanlık hizmetlerini MallArt Alışveriş Merkezleri Danışmanlık Şirketinden alıyor. Sektörün başarılı isimlerinden MallArt Danışmanlık, Esenler Espri Outlet Center ve Elazığ Misland Alışveriş Merkezi projelerinin yönetim danışmanlığından sonra, Pendik Park Alışveriş Merkezinin kiralama danışmanlığını da gerçekleştirdi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri