Prima’dan prematüre bebeklere özel ürün

06 Şubat 2013 Çarşamba

Ultra kuruluk, ultra koruma, ultra uyum, ultra rahatlık ve ultra incelik özellikleri ile bebeklere “5 yıldızlı” cilt koruması sunan Prima Premium Care, artık prematüre bebeklerin hassas ciltlerine de “5 yıldızlı” koruma sunuyor

primadan-premature-bebeklere-ozel-urun

Prima’nın son 25 yıldaki en yenilikçi ürünü olan Prima Premium Care, bebeklere sunduğu cilt koruması vaadini, prematüre bebekleri de kapsayacak şekilde genişletiyor. 1, 2, 3, 4, 4+ ve 5 boylarına ek olarak pazara sunduğu 0 (sıfır) boyundaki yeni ürünü ile Prima Premium Care, artık erken doğan bebeklerin cilt bakımı ihtiyaçlarını tamamıyla karşılıyor ve hassas ciltlerine tam koruma sağlıyor.

Erken doğan, zayıf bebeklere uygun şekilde tasarlanan Prima Premium Care’in 0 boyu; “ultra kuruluk”, “ultra koruma”, “ultra uyum”, “ultra rahatlık” ve “ultra incelik” özellikleri ile prematüre bebeklerin hassas ciltleri için 5 yıldızlı cilt koruması sunuyor.

Özel ıslaklık göstergesi
Prima Premium Care artık ıslaklık göstergesi taşıyor. Bez üzerinde yer alan gösterge, bez sıvı ile temasa geçtiğinde sarıdan mavi renge dönüşüyor. Anne ve babaların görüşleri doğrultusunda ve pediatri ve dermatoloji uzmanlarının işbirliğinde geliştirilen yeni ıslaklık göstergesi, ebeveynlere bezi ne zaman değiştirmeleri gerektiği konusunda yardımcı oluyor, böylece bebeklerin cildi kuru ve sağlıklı kalıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri