Samsung WaterWall Türkiye’de

10 Ekim 2014 Cuma

Samsung’un en son teknolojilerle donatılmış WaterWall bulaşık makinesi ile geleneksel bulaşık makineleri tarihe karışıyor

samsung-waterwall-turkiyede

Yenilikçi beyaz eşyada dünyanın lider firmalarından Samsung Electronics, bulaşık makinesi teknolojisinde bir milat olacak son teknoloji ürünü WaterWall bulaşık makinesini tüketicilerin beğenisine sundu.

WaterWall radikal bir teknolojiye sahip
Samsung WaterWall, beyaz eşya pazarına şu ana kadar sunulmuş bulaşık makinelerinden çok daha farklı, radikal bir teknolojiye sahip. 160 yıldır yerinde sayan geleneksel döner püskürtmeli bulaşık makinelerine meydan okuyan Samsung WaterWall öne ve arkaya hareket edebilen yepyeni su duvarı teknolojisi ile dünyada bir ilke imza atıyor.

Yepyeni teknoloji ürünü WaterWall, 160 yıldır kullandığımız bulaşık makinelerinde yer alan döner püskürtmeli kol mekanizması yerine, ‘lineer mekanizma’ya sahip. Lineer mekanizması sayesinde makinenin alt kısmı boyunca hareket ederek, dikey su jetleriyle her köşeye düzenli yüksek su basıncı sağlıyor. Bulaşık makinesinde bir köşeden diğerine güçlü bir su duvarı oluşturduğundan, her seferinde tüm bulaşıklarınızı teker teker yıkayarak maksimum performans sergiliyor.

Yeni esnek, katlanabilir ve çıkartılabilir tasarım
WaterWall esnek, katlanabilir ve çıkartılabilir tasarımı ile tüketicilere bulaşıkları kolayca yerleştirip, boşaltabilme imkanı sunuyor. Yıkama işleminin tamamlanmasının ardından kapısı otomatik olarak açılarak içerideki buharın tahliyesi sağlanıyor, bu sayede de daha etkili kurutma performansına ulaşılıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri