Tetra Pak Gulfood’un ana sponsoru

10 Kasım 2014 Pazartesi

Gıda işleme ve paketleme çözümleri konusunda dünya lideri olan Tetra Pak, Gulfood Manufacturing 2014 Fuarının ana sponsorlarından biri olarak endüstri liderliğini ve inovasyon odaklı yaklaşımını gözler önüne serecek

tetra-pak-gulfoodun-ana-sponsoru

Bu sene ilk defa gerçekleştirilen Gulfood Manufacturing 2014 Fuarı, dünyanın en büyük gıda ve yiyecek-içecek ticareti platformu olan ve üretim, işleme, paketleme ve malzeme endüstrilerini bir araya getiren ticari etkinliği olmaya aday. Bölgesel ve küresel 10 binden fazla ziyaretçiyi ağırlaması beklenen Gulfood Manufacturing Fuarı, 9-11 Kasım günlerinde Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Tetra Pak, Gulfood Manufacturing 2014 Fuarında “Büyüme İçin İnovasyon” teması altında müşterilerinin ihtiyaçlarına ve taleplerine karşılık verebilmek için ürettiği çözümlerin kapsamını ve derinliğini vurgulayacak. Tetra Pak, bölgedeki çoğu gıda işleme ve paketleme müşterisi için kritik öneme sahip olarak belirlenen dört alanı kapsayan ve gelir artışı sağlama, maliyetleri yönetme, değer zinciri boyunca riskleri azaltma ve marka değeri yaratmaya yönelik yenilikçi yaklaşımlarını da sergileyecek.

Tetra Pak Genişletilmiş Orta Doğu ve Afrika Başkanı Amar Zahid, “Gulfood Manufacturing Fuarında Tetra Pak ile çalışmanın sağladığı ticari faydaları ve özellikle büyümeye dayalı inovasyonlara olan bağlılığımızın altını çiziyoruz. Müşterilerimizin karşılaştığı zorluklar son derece gerçek, ancak bizim getirdiğimiz çözümler de öyle” dedi. Zahid, Tetra Pak’ın maksimum üretkenlik, minimum aksama süresi ve konsept oluşturmadan hayata geçirmeye kadar geniş bir yelpazede müşterileriyle işbirliği içinde olduğunu da kaydetti.

Zahid, Tetra Pak’ın stand alanını ziyaret edenlerin işletmelerini büyütmek, maliyetleri azaltmak ve marka değerlerini güçlendirirken pazara rahatlıkla yeni ürünler sokabilmelerine yönelik çok sayıda yenilikçi fikir ile karşılaşacağını da vurguladı. Zahid, “Bunun yanında Tetra Pak’ın günümüzün sürekli gelişen gıda işleme ve paketleme endüstrisinde faaliyet gösterenlerin karşılaştıkları zorlukları anlamak, çözümler geliştirmek, ihtiyaçları karşılamak ve somut sonuçlar yaratmak için durmaksızın geliştirdiği çözümleri de öğrenebilecekler. Stand alanımızda Büyümeye Yönelik Fikirler, Büyüme için Tasarruf, Büyümeye Yönelik Koruma ve Büyüme İçin İtibar yaklaşımları için özel alanlar ayırmış bulunuyoruz” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri