Altıparmak Gıda’ya yeni isim

26 Mayıs 2014 Pazartesi

Altıparmak Gıda Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Levent Özşahin getirildi

altiparmak-gidaya-yeni-isim

Kurulduğu 1980 yılından bu yana bal sektörünün gelişimine öncülük eden ve uzun yıllardır sektörün lider firmalarından olan Altıparmak Gıda’nın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini Levent Özşahin üstlendi. Levent Özşahin; Balparmak, Binbirçiçek ve Balparmak markalarını bünyesinde bulunduran Altıparmak Gıda’nın tüm yurt içi ve yurt dışı satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Şişli Terakki Lisesi mezunu olan Levent Özşahin, lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. İş hayatına 1986 yılında Şahin Holding bünyesindeki Tekom AŞ’de İş ve Bilgi Sistemleri Geliştirme Uzmanı olarak başlayan Özşahin, 1991-1992 yıllarında IPAS’ta endüstri mühendisi, 1992-1995 yıllarında Alarko Holding’te planlama uzmanı pozisyonunda görev aldı.

1995 yılında Colgate-Palmolive’de Bilgi Sistemleri Müdürlüğü görevini üstlenen Levent Özşahin, aynı firmada sırasıyla Müşteri Hizmetleri Müdürlüğü,  Distribütör Kanalı Geliştirme Müdürlüğü, Ticari/Müşteri Pazarlama Müdürlüğü, Marmara Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Ocak 2002’den itibaren firmanın Yönetim Kurulu Üyesi olarak İhracat Direktörlüğü, Türkiye Satış ve Müşteri Geliştirme Direktörlüğü ve son olarak Türkiye, Kafkasya, Orta Asya ve Kazakistan’dan sorumlu Müşteri Hizmetleri ve Lojistik Direktörlüğü pozisyonlarında görev aldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri