Anavarza Bal’dan Türkiye’de bir ilk

20 Mayıs 2015 Çarşamba

Yeniliklerin öncüsü Anavarza Bal, Anufood Eurasia’da ziyaretçilerini ağırladı. Anavarza Bal, ülke gıda endüstrisine kazandırdığı son ürünü Toz Bal’ı tanıtmak ve diğer yeni gelişmeleri paylaşmak üzere katılımcılarla bir araya geldi

anavarza-baldan-turkiyede-bir-ilk

Köln’deki dünyaca ünlü Anuga Fuarı’nın ilk uydu fuarı olan ANUFOOD Eurasia, geçtiğimiz günlerde Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Bal sektörünün yenilikçi markası Anavarza Bal, yeni ürünü Toz Bal ile Anufood Eurasia’da ilgi odağı oldu. Krem Bal’da olduğu gibi; Avrupa ve Amerika’da yıllardır tüketilen Toz Bal’ı da Türkiye’de ilk üreten firma olan Anavarza Bal, süzme çam ve süzme çiçek balından oluşan Klasik serisinin yanı sıra, Gurme ve Sağlık serileriyle de büyük beğeni topladı.

Anufood Eurasia Fuarı’nda katılımcıların gösterdiği yoğun ilgiden güç aldıklarını söyleyen Anavarza Bal Genel Müdürü Can Sezen, “Bu yıl ilk defa düzenlenen Anufood Eurasia Fuarı, sektöre yeni bir soluk getirdi. Fuar, önümüzdeki yıllarda daha geniş bir katılımcı kitlesine sahip olacaktır. Anavarza Bal olarak fuarda 20’yi aşkın farklı ürün sergiledik. Standımızda en çok ilgi gören ürünümüz ise satışına başlamak üzere olduğumuz Toz Bal oldu. Yeni ürünümüze gösterilen ilgi bize de yeniliklere adım atmak için güç verdi.” dedi.

Güncel gelişmeler Kovandan Sofraya 2015 Kongresi’nde
Anufood Eurasia Fuarı’nda konuşan Can Sezen; arı ürünlerinin orijinalliğine ve gıda güvenliğine odaklanılacak olan Kovandan Sofraya 2015 Kongresi’nin 21 - 22 Mayıs günlerinde Sheraton Maslak Kongre Merkezi’nde gerçekleştirileceğini söyledi. Sezen, “Arı ürünlerinin gıda güvenliği ve otantisitesi konularında güncel gelişmelerin ele alınacağı Kovandan Sofraya 2015 Kongresi’nde yeni fikirler ve bilgiler de paylaşılacak. Anavarza Bal olarak sponsorluğunu üstlendiğimiz bu kongre ile sektörün ilgili temsilcileri, bilim insanları, uzmanları ve yasal otoriteleri, arı ürünleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunarak güncel konuları tartışma imkanına sahip olacaklar.” dedi.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri