Aroma EDT Fuarı’ndaydı

02 Nisan 2015 Perşembe

Tüm tüketiciler ve işletmeler için yıllardır kaliteli ürünler sunan Aroma Meyve Suları, Ev Dışı Tüketim sektörünün önde gelen fuarlarından Ev Dışı Tüketim (EDT) Expo 2015’e katıldı

aroma-edt-fuarindaydi

Fuarda, tüm ürünlerinin sergilendiği geniş standıyla göz dolduran Aroma, tüketicisiyle olduğu gibi ulusal ve uluslararası profesyonel alıcılarla da buluştu.

Fuar süresince birçok ürün tadımının yapıldığı Aroma standı, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü. Ziyaretçilere Aroma Meyve Suları hakkında bilgi verildi ve meyve suyu ikramı yapıldı.

Ev Dışı Tüketim sektörünün hızlı bir büyüme gösterdiğini ve Aroma olarak sektörün dinamiklerini ve gelişimini yakından takip edildiğini bildiren Aroma Yetkilileri, fuarın son derece verimli geçtiğini belirtti. Gerçekleştirdikleri fuar katılımıyla sektördeki yeni açılımları takip etme, müşteri taleplerini gözlemleme, yeni ambalaj tasarımı ve çeşitlerinin tanıtımını yapma hedeflerini gerçekleştirdiklerini bildirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri