Banvit Amerika’dan ödülle döndü

26 Ağustos 2014 Salı

Banvit’in 2013 yılı faaliyet raporuna Amerika’da gerçekleştirilen ve ayrı ödül organizasyonları olan ARC ile LACP Awards’tan ödül yağdı

banvit-amerikadan-odulle-dondu

Banvit 2013 Faaliyet Raporu, Merkezi New York’ta bulunan ve tüm dünyada yatırımcı ilişkileri profesyonelleri tarafından faaliyet raporlarının Oscar’ları olarak bilinen ARC Awards’ta biri Büyük Ödül olmak üzere üç ödülle taçlandırıldı. Rapor, yarışma jürisi tarafından geleneksel olmayan faaliyet raporları arasında Best Cover Design ile Grand Award’a, Food & Consumer Packaged Goods kategorisinde ise bir Gold ve bir Silver ödüle lâyık görüldü.

28’incisi düzenlenen ARC (Annual Report Competiton) Awards’ta bu yıl 31 farklı ülkeden 2 binin üzerinde rapor, yaratıcılık, tasarım, konsept, içerik kalitesi ve sunumu, uyumluluk, okurla kurulan iletişim, açıklık, özlülük ve farklılık gibi kriterlere göre değerlendirmeye tabi tutuldu. Yarışma jürisi, çeşitli ülkelerden gelen dünyanın saygın şirketleri ve iletişim ajanslarının üst düzey yöneticileri, CEO’ları ve Başkanları, tasarımcılar, paydaş ilişkileri profesyonelleri, analistler ve yaratıcı yönetmenlerden oluştu.

5 farklı kategoride ödül
Banvit’in 2013 yılı faaliyet raporu ARC dışında, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP) tarafından düzenlenen ve sonuçları Temmuz ayında açıklanan Vision Awards yarışmasında da 5 farklı kategoride ödüle lâyık görüldü.

Türkiye’nin önde gelen gıda firmalarından Banvit, 2013 yılına ait faaliyet raporu ile Vision Awards’ta Altın Ödül’ün (Gold Award - Genel değerlendirme) sahibi oldu. Banvit 2013 faaliyet raporu ile ayrıca; Most Creative – Silver (En Yaratıcı – Gümüş Ödül) / Top 100 Worldwide #95 (Dünyanın En İyi 100 Faaliyet Raporu içerisinde 95’inci) / Top 80 in EMEA #35 (Avrupa / Orta Doğu / Afrika Bölgesi’nde En İyi 80 Faaliyet Raporu içerisinde 35’inci) ve Top 20 Turkish Annual Reports in 2013 (2013 Yılında Türkiye’nin En İyi 20 Faaliyet Raporu) kategorilerinde de ödüle değer görüldü.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri