Barilla yerel zincirlerle buluştu

18 Nisan 2013 Perşembe

Barilla, 17 - 18 Nisan günlerinde Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen geleneksel “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonunda sosları ve makarna çeşitleriyle ilgi odağı oldu

barilla-yerel-zincirlerle-bulustu

Barilla, ilki 2009 yılında düzenlenen ve her yıl perakendeci, üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunanları ortak bir platformda buluşturan geleneksel “Yerel Zincirler Buluşuyor”(YZB) organizasyonunda bu sene de yerini aldı.

YZB’de Barilla ziyaretçilerine birbirinden lezzetli makarna çeşitlerini gerçek İtalyan sosları eşliğinde sundu. İtalya’nın mutfak zevki ve gelenekleriyle bilinen Parma’nın leziz domatesleri ve fesleğenlerini makarna severler için soslara dönüştüren Barilla, YZB’de katılımcılara makarna seçeneklerini bu soslar eşliğinde sundu.

Geçtiğimiz yıl, Parma’da açılan Rubbiano Sos Fabrikası’nda el değmeden ve hiçbir katkı maddesi olmaksızın üretilen Barilla soslarıyla hazırlanan makarnalar ziyaretçilerden tam not aldı. Barilla soslar tamamı Parma ve çevresinde yetiştirilen domates ve fesleğenler kullanılarak üretiliyor. Soslarda kullanılan malzemeler, en fazla 2 saatlik mesafeden fabrikaya taşınarak hemen üretim sürecine dâhil ediliyor. Barilla leziz sos ve makarna seçeneklerinin yanı sıra, sağlıklı beslenmek isteyenler için üretilen ve 2000 yılında Türkiye pazarına giren İsveç’in geleneksel ekmeği tam tahıllı Wasa çeşitleriyle de YZB’de yerini aldı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri