Beslenme çantalarının proteini Gedik’ten

15 Ağustos 2014 Cuma

Okul çağındaki çocukların beslenme çantasında, beyaz et ile protein desteğini Gedik Piliç sağlıyor. Sağlıklı ve dengeli beslenme ihtiyacını karşılamak için annelerin tercihi Gedik Piliç, çocuklar için hem lezzetli hem de besleyici özel ürünler sunuyor

beslenme-cantalarinin-proteini-gedikten

Sağlıklı ve dengeli beslenme ihtiyacını karşılamak için beyaz ette özel ürünler geliştiren Gedik Piliç, çocukların beslenme çantalarına lezzet katıyor. Beyaz et sektöründe 45 yıllık deneyimini kanıtlayan Gedik Piliç, Nugget, Kroket, Schnitzel, Çıtır Burger vb. pişmiş pratik ürünleriyle kaliteden ödün vermeyen annelerin ilk tercihi oluyor.

Pratik ürünleriyle annelerin dikkatini çeken Gedik Piliç; çocuklar için hem besleyici hem keyifli hem de lezzetli özel ürünler sunuyor. Kroket, Nugget, Schnitzel, Çıtır Burger, Kasap Köfte, Pişmiş Yaprak Döner, Parmak Köfte vb. ürünleriyle sağlıklı ve besleyici alternatifler oluşturuyor.

Protein desteği şart
Uzmanlar; çocuk gelişiminde anne sütünden sonra, özellikle okul çağına gelen çocuklarda protein yönünden zengin gıdaları öneriyor.  En önemli protein kaynaklarından biri olan beyaz eti çocuklara sevdirmek için farklı pratik lezzetler geliştiren Gedik Piliç, beslenme çantalarına protein desteğinin mutlaka yapılmasını öneriyor.

Sofralara lezzet katan Gedik Piliç ürünleri, besin değeri ve kalitesiyle çocukların gelişiminde etkin rol üstleniyor. İyi tarım uygulamalarıyla yem üretiminden kesim ve beyaz et üretim aşamalarının tümünde insan sağlığını ön planda tutan Gedik Piliç; 200’ün üzerinde ürün çeşidiyle seçkin market ve reyonlarda satışa sunuluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri