Bien’den yeni lezzet

10 Aralık 2012 Pazartesi

Kruvasan, Türkiye’de ilk kez Şimşek tarafından Bien markasıyla porsiyonluk tekli paketlerde üretildi. Bien Croissant, 50 gramlık paketlerde ve 5 farklı çeşidi var

bienden-yeni-lezzet

Vanilya Kremalı, Çikolatalı, Sade, Karamelli ve Çilek Marmelatlı olarak tüketicilerin beğenisine sunulan Bien Croissant’ın 5’li ve 6’lı çoklu paketleri de bulunuyor. Dünyanın farklı ülkelerinde yaygın olarak tüketilen bir lezzet olan ve Türkiye’de tekli paketlerde ilk kez raflarda yerini alan Bien Croissant, hem öğrenciler hem çalışanlar hem de çay-kahve keyfini ağız tadı ile yapmak isteyen herkes için bir seçenek.

Bien Kruvasan’ın lezzetinin sırrı, incecik açılmış 72 kat hamurunun arasındaki zengin krema dolgusunda ve marmelat şelalesinde gizli. Bir bardak çay veya bir fincan kahvenin yanında tüketebileceğiniz Bien Croissant, soğuk kış günlerinde tadıyla ısıtırken, içeriğiyle size enerji verecek.

Şık ambalajı ile dikkat çeken Bien Croissant’ı çantanızda kolayca taşıyabilir, kahvaltılarınızda tüketebilir, 5 çayında misafirlerinize sunabilir, çoklu paketlerini arkadaş ziyaretinde hediye olarak götürebilirsiniz.

Bien Croissant’ın yanı sıra Bien markası altında; Bienvenue Rulo Pasta, Bien Classic bar kek, ChocoBien ikramlık çikolata, Selection Jaffa Kek, Elegance Çikolata Kaplı Kek gibi ürünler yer alıyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri