Çekirdek kahve ihtiyacına yeni çözüm

27 Nisan 2015 Pazartesi

Birbirinden seçkin mekanlarda Stoa logolu narin porselen fincan ve muglarda sunulmaya başlayan Stoa Coffee, Türkiye’deki otel, restoran ve kafeterya işletmecilerinin taze kavrulmuş çekirdek kahve ihtiyacına cevap veriyor

cekirdek-kahve-ihtiyacina-yeni-cozum

Ev dışı tüketim kanalları arasında kurumsal satışta da öne çıkan Stoa Coffee, ev dışı tüketim kanallarının yanı sıra, online satış imkanıyla da kahve tutkunlarının gönüllerini fethediyor.

Stoa Coffe’nin bir çok çeşidi bulunuyor
Stoa Coffe’nin Premium Blend, Colombia ve Mediterranean Blend adında üç ayrı lezzeti var. Stoa Coffee’nin üç seçkin tadı, bir kilogramlık özel koruyucu alüminyum ambalajlarda sunuluyor. Filtre ve french press için öğütülmüş versiyonu ise 400 gramlık teneke kutularda hava almayacak şekilde paketleniyor.

Robusta ve arabica cinsi kahve çekirdeklerinin karışımı olan Stoa Premium Blend, güçlü aroması ve gövdeli yapısıyla espresso tutkunlarına hitap ediyor. Hem espresso, hem de filtre ve french press’te çok iyi sonuç veren Stoa Colombia ise ülkenin en seçkin üreticilerinden tedarik edilen arabica cinsi çekirdeklerden oluşuyor. Stoa Mediterranean Blend farklı yükseklikteki iki bölgenin arabica çekirdek hasatlarının harmanlarak, kavrulmasıyla yumuşak içimli kahveleri tercih edenler için geliştirildi.

Gücü yerelliğinde
Sözer Gıda CEO’su Özer Gürbüz, Stoa Coffee’nin pazardaki rolü konusunda iddialı bir tablo çizdi: “Bildiğiniz gibi piyasadaki yabancı çekirdek kahve markalarının ürün nakliyatı ve gümrükten çekilme süreleri uzun olduğundan tazelik yolda kayboluyor. Stoa Coffee’nin gücü ise yerelliğinden geliyor. Güney Amerika’nın en iyi kahve çiftliklerinden uzmanlıkla seçtiğimiz çekirdekleri, İstanbul’daki 10 bin metrekarelik üretim tesisimizde özenli bir kavrulma süreciyle eşsiz bir lezzete kavuşturuyoruz. Dinamik dağıtım ağımızla müşterilerimize sunuyoruz. Bu sebeple, bizim ev dışı tüketim kanallarında en büyük farkımız lezzet ve tazelik. Stoa Coffee, özel koruyucu ambalajından, kavurma tekniklerine tüm ayrıntıları düşünülmüş, Türkiye’de eşi olmayan bir kahve markası. Sözer Gıda’nın 20 yılı aşkın tecrübesi, gücü ve saygınlığı ile ev dışı tüketim pazarında odaklandık. Şimdi horeca’nın yanı sıra, bu ayrıcalıklı lezzetleri evlere de online satışla taşıyoruz.”


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri