Doygun Ekmek Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

25 Nisan 2016 Pazartesi

Ekmek ve Ekmek İsrafı konulu Doygun Ulusal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

doygun-ekmek-ulusal-fotograf-yarismasi-sonuclandi

 

Doygun tarafından düzenlenen ve İFSAK’ın danışmanlık yaptığı fotoğraf yarışmasına Türkiye’nin dört bir tarafından binlerce fotoğraf gönderildi. Kültürümüzde ve beslenmemizde önemli bir yeri olan ekmeğin üretilme, tüketilme, taşınma, israfı gibi her yönüyle ele alındığı ilk yarışma olması nedeniyle özel bir önem taşıdığını belirten Doygun Ticaret ve Pazarlama Müdürü Murat Sertan Sağmanlı; ayrıca Türkiye’de önemli boyutlara ulaşan ekmek israfına dikkat çekmeyi amaçladığını belirtti.

Yarışmada tüm yönleriyle ekmek israfı, yaşamımızda ve beslenmemizde ekmeğin yeri, ekmeğin üretimi ve tüketilme biçimleri, ekmeğin taşınması ve muhafazası ile ekmek israfı fotoğraf karelerine yansıtıldı.

İlk kez düzenlenen Doygun Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın birincilik ödülünü Haluk Alp, ikincilik ödülünü Kahraman Bekçili, üçüncülük ödülünü Mürsel Yağcıoğlu, Doygun Özel Ödülü’nü Şerife Keser, Ekmek İsrafının Önlenmesi Toprak Mahsulleri Ofisi özel ödülünü ise Kenan Taşpınar kazandı.

Ödüller, İFSAK Galeri’de yapılan törenle sahiplerine takdim edildi. Yarışmada dereceye giren ve özel ödül alan 41 fotoğrafın oluşturduğu sergi 30 Nisan 2016 tarihine kadar fotoğraf severlerin ziyaretine sunulacak.
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri