Efsina’dan iki yeni ürün

25 Mayıs 2015 Pazartesi

Kristal yapısı korunan tuzu rafine edilmeden doğal haliyle sofralara getiren Efsina, Kaya Tuzu ürün çeşidine iki yeni ürünü daha kattı. 500 gram ve 110 gram sofrada öğütme Kaya tuzunu ürün yelpazesine ekleyen Efsina’nın yeni ürünleri ise yolda

efsinadan-iki-yeni-urun

Perakende pazarına yaklaşık üç ay önce adım atan ve kısa zamanda tüketicinin büyük beğenisini toplayan Efsina, ürün çeşidini hızla artırıyor. 

Deniz tuzu, Kaya tuzu, Himalaya tuzu ve Gurme kategorilerinde farklı gramajlardaki sekiz ürünü ile piyasaya giren Efsina, ürün yelpazesindeki Kaya Tuzu kategorisine iki çeşit ürün daha ekledi. Şu anda piyasada 10 çeşit ürün ile yer alan Efsina, yeni ürün çalışmalarını da sürdürüyor.

Pazarda yeni bir oyuncu olmalarına rağmen satışlarının iyi gittiğini söyleyen Efsina Genel Müdürü Özgür Özdemir, “Tüketicilerden ürünlerimize yönelik geri dönüşler oldukça güzel geliyor. Gerek ambalaj tasarımı gerek ürün çeşitliliği olarak ürünlerimiz çok beğenildi. Kısa sürede geri dönüşlerin olumlu olması da bizim doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.” dedi. Ürün yelpazelerindeki çeşitliliği giderek artıracaklarını bildiren Özdemir, en son Kaya tuzu ürün yelpazesine 500 gram ve 110 gram sofrada öğütme Kaya tuzunu eklediklerinin altını çizdi. Yeni ürünler için Ar-Ge çalışmalarının hızla devam ettiğini söyleyen Özdemir, yakın zamanda inovatif ürünlerle tüketicilerin karşısına çıkacaklarını açıkladı.

Efsina’ya Türkiye’nin her bölgesinde yer alan ulusal zincir marketler ile yerel ve gurme marketlerden rahatlıkla ulaşılabileceğini belirten Özdemir, “Efsina, sağlıklı yaşam konusunda hassas, farklı ve yeni ürünlere ilgi duyan, lezzeti keşfetmiş, daha iyisini arayan, yeniliklere açık olan, kullanışlı ama aynı zamanda sağlıklı ürün isteyen herkese hitap ediyor.” dedi.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri