Tatlıses Gıda bünyesine 16 şube daha katacak

23 Eylül 2014 Salı

Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından bayilik ve franchise almak isteyen girişimcilere yeni yatırım fırsatları sunmak için düzenlenen Bayim Olur Musun? Fuarı’nda Tatlıses Çiğ Köfte 4’üncü kez yerini aldı

tatlises-gida-bunyesine-16-sube-daha-katacak

Tatlıses Gıda, 12’ncisi düzenlenen “Bayim Olur Musun? Fuar’ında” yurtdışı, lahmacun, çiğ köfte franchise imkânlarını tanıtmanın yanı sıra, çiğ köftenin ana vatanı olarak kabul edilen Urfa’nın “Harran Evleri’ni” de kendi üretimi olan çiğ köfteden hazırladı.

Heykeltıraşlar tarafından yapılan sembolik Harran Evleri ve Çiğ Köfte Ustası ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. Fuarda, Kazakistan, İran ve Fransa ile master franchise görüşmeleri olumlu sonuçlanırken, Türk girişimciler ile de 10 çiğ köfte, 6 lahmacun olmak üzere toplamda 16 yeni şube anlaşmasına imza atıldı.

Yurtdışına çiğ köfte ihraç edilecek
Tatlıses Gıda Genel Koordinatörü Elif Attepe, “Bu yıl 4’üncü kez katıldığımız Bayim Olur Musun? Fuar’ında büyük bir ilgiyle karşılaştık. Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerin çiğ köftemize ilgisi büyük. 3’üncü gün itibari ile standımızı ziyaret eden girişimci sayısı 300’ün üzerinde. Bizim için önemli olan ise bu girişimcileri markamıza kazandırabilmek. Şimdiden yurtdışı için 3 master franchise’ın, Türkiye’de ise 16 franchise’ın imzalarını attık. Hollanda ve Almanya’dan sonra Kazakistan, İran ve Fransa ile de master franchise sözleşmeleri imzalandı. Ülkemizde ise 10 çiğ köfte, 6 lahmacun franchise’ının anlaşmaları gerçekleşti” dedi.


Fotogaleri Bulunamadı!

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri