Chupa Chups, yeni jelly ailesiyle raflarda

06 Nisan 2015 Pazartesi

Dünyanın sevilen lolipop markası Chupa Chups, tüm yaş grubundan şeker severlere Türkiye’de yepyeni bir Jelly ailesi sunuyor

chupa-chups-yeni-jelly-ailesiyle-raflarda

Chupa Chups, şeker severlerin karşısına yumuşak şeker ürün grubuyla çıkıyor. Yeni ürün grubunda 8 farklı ürün yer alıyor. Meyve suyu içeren 4 “Klasik Jelly” ve gerek üretim teknolojisi gerekse dolgulu ve ekşi şeker kaplamalı çeşitleriyle 4 “Extruded Jelly”, şeker severlerin beğenisine sunuluyor.

Lolipop şeklindeki LOLLY, lolipop şekilli ve şeker kaplamalı Sweety, altı köpük, üstü yumuşak şeker Orıgınal ve Chupa Chups’un ünlü logosu şeklinde Frooty, Chupa Chups’un meyve suyu içeren “ Klasik Jelly” ürünleri.

Chupa Chups Extruded ürün ailesinde ise farklı bir üretim teknolojisine sahip, Tutti Frutti aromalı, dolgulu ve ekşi şeker kaplamalı rengârenk ürünler yer alıyor. İçi dolgulu tekli kablo Full Rope ve ekşi şeker kaplamalı lezzetler; uzun tek şerit Sour Belt, mini şeritler Sour Belts Mini, içi dolgulu mini kablolar Sour Ropes Mini, eğlenceli ve renkli dünyalarında farklı lezzetler sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri