Ekoroma zincirine bir halka daha

01 Temmuz 2015 Çarşamba

Büyüme yolunda hız kesmeyerek yatırımlarına devam eden Ekoroma, müşteri odaklı hizmet anlayışınının yanı sıra kaliteli, çok çeşitli ve ekonomik alışveriş fırsatını Mersin/Kuyuluk’a taşıdı

ekoroma-zincirine-bir-halka-daha

Gıda sektöründe oluşmuş tüm bilgi birikimi ve tecrübesini Ekoroma çatısı altında toplayarak hızla zincirine yeni halkalar ekleyen Ekoroma, kısa sürede bölgenin sevilen ve güvenilen markası olmayı başardı. Mağaza açtığı bölgelerin ekonomik ve sosyal yaşantılarına büyük katkı sağlayan Ekoroma, mağaza çalışanlarını da bölge halkı arasından seçiyor.

25 Haziran 2009’da ilk mağazasını hizmete sunan Ekoroma altı yıllık sürede toplam 15 bin 520 metrekare satış alanına ulaştı. Ekoroma, sektöründe kullanılan son teknolojinin yanı sıra, rahat, konforlu mağazalarını hızla devreye sokuyor.

Geçtiğimiz günlerde Mezitli bölgesinde açılışı gerçekleştirilen mağaza, 940 metrekare satış alanı olmak üzere, toplam bin 880 metrekare alanda hizmet verecek. Mağaza 25 personeli, 4 yazar kasası ve yaklaşık 20 bin adet ürün çeşidi ile bölge halkına hesaplı ve çağdaş bir alışveriş ortamı sunuyor. Mağaza sabah 8.00 –22.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Birlikte daha iyi bir geleceğe
Ekoromanın öncelikli hedefi; müşteri memnuniyetinin olduğu ve gelecek talepleri en kısa sürede değerlendirerek üstün hizmet vermek. Bu doğrultuda kısa sürede diğer bölgelerde doğru lokasyonlar yaparak büyüme planlanlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri