Kent, uzakları yakın ediyor

10 Temmuz 2014 Perşembe

Kent, yeni reklam filmiyle bayramı sevdiklerinden uzakta geçirecek olanların bayram kutlama mesajlarına aracılık ediyor

kent-uzaklari-yakin-ediyor

Birbirinden lezzetli şeker ve çikolatalarıyla bayramları taçlandıran Kent, 2000 yılından bu yana her bayrama damgasını vuran reklam serisine bir yenisini daha ekliyor. Kent, bayramı sevdiklerinden uzakta geçirecek olanları, ‘Bayram hatırlamaktır’ temalı reklam filmiyle kavuşturuyor.

Yeni reklam filminde bir kez daha bayram hatıralarını, eski gelenekleri, eski bayram ziyaretlerini ve en önemlisi bizi bekleyenleri hatırlatmak isteyen Kent, kamerayı ve mikrofonu bu defa vatandaşlara çeviriyor. Sevdiklerinden uzakta olup bayramda büyüklerinin yanına gidemeyenler, en duygusal mesajlarını, Kent aracılığıyla dile getiriyor.

Bayram mesajları milyonların önünde veriliyor
Sevdiklerine kişisel bayram kutlama mesajları gönderen farklı şehirlerdeki yüzlerce kişi arasından seçilen videolar sayesinde herkes kendi reklam filminin başrolünü oynama şansı yakalayacak.
Kent, reklam filminin çekimlerine İstanbul, İzmir, Konya, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Erzurum, Van, Muğla, Mersin ve New York’ta halen devam ediyor. Çekimlerin bir kısmının o bölge halkına özel yerel reklam mecralarında da yayınlanması planlanıyor.

Ayrıca, Kent herkese bu fırsatı tanımak için oluşturduğu www.bayramhatirlamaktir.com web sitesi ile kişilerden kendi bayram kutlama videolarını çekip göndermelerine imkân sağlıyor. Böylelikle hem sokak çekimleri, hem de internet sitesi üzerinden yüklenen videolardan seçilen onlarca farklı film TV reklamlarında yayınlanma şansı yakalayacak.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri