MilanGo’dan yeni yıla yeni ambalaj

12 Kasım 2014 Çarşamba

MiLanGo, yeni yıla girerken sevdiklerine lezzetiyle unutulmaz bir hediye vermek isteyenlere özel bir hediye seçeneği sunuyor. Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid’in tasarladığı MiLanGo, modern ve şık kutusuyla dikkat çekiyor

milangodan-yeni-yila-yeni-ambalaj

Şölen’in çikolatadaki ustalığı, Karim Rashid tarafından tasarlanan özel ambalaj ve özenle geliştirilen enfes tatların bir araya gelmesiyle ortaya çıkan MiLanGo, muhteşem bir yılbaşı hediyesi olacak. MiLanGo Çikolata; Antep fıstıklı, fındıklı,  frambuazlı ve bitter portakal çeşitleri ile lezzet şöleni yaşatıyor.

Karim Rashid’in tasarladığı MiLanGo, modern ve çarpıcı tasarımı ile ön plana çıkıyor. Dikkat çeken ambalajı ve enfes lezzeti ile özel günler için tercih edilen çikolatalardan olan MiLanGo, aynı zamanda hediye olarak da kullanılabiliyor.

‘Özel günler özel bir çikolata ister’ sloganıyla satışa sunulan MiLanGo çeşitlerine 12-15 TL arasındaki fiyatlardan ulaşmak mümkün olurken, yılbaşına özel frambuazlı MiLanGo’lar tüm Migros’larda raflardaki yerini alacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri