PepsiCo başarısını 9’uncu kez tekrarladı

02 Nisan 2015 Perşembe

Etik uygulamalarıyla öne çıkan şirketleri belirleyen global kuruluş Ethisphere Institute, yaptığı değerlendirmeler sonucunda “Dünyanın En Etik Firmaları”ndan biri olarak seçtiği PepsiCo’yu 2015 yılında da ödüllendirdi

pepsico-basarisini-9uncu-kez-tekrarladi

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek firmalarından olan PepsiCo, Ethisphere Institue tarafından her yıl açıklanan “Dünyanın En Etik Firmaları” listesine girme başarısını tekrarladı. Böylelikle PepsiCo, etik iş hayatı uygulamalarıyla kurumsallığını güçlendirmiş, güvenilir ve başarılı şirketleri belirleme konusunda lider kuruluş olan Ethisphere Institue’un listesine 9 yıl üst üste girmeyi başarmış tek yiyecek içecek şirketi oldu.


Kurumsal yönetim, yurttaşlık ve doğru iş yapma gibi kriterler üzerinden değerlendirilen PepsiCo, bu alanlardaki yüksek performansıyla 2015 yılının en etik firmaları arasına girdi. New York’ta düzenlenen etkinlikte “Dünyanın En Etik Firmaları” ödülünü PepsiCo Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Uyum ve Etik Ofisi Başkanı Debra Torres aldı.

Törende kısa bir konuşma yapan Torres, “PepsiCo dünyasında etik olmak ve tüm kararları bu noktadan hareketle vermek her süreçte büyük önem taşıyor. Uzun dönemli başarılarımızı destekleyen unsurların başında da etik olmayı ön planda tutan şirket kültürümüz yer alıyor.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri