Pınar’dan Türkiye’de bir ilk

13 Aralık 2012 Perşembe

Pınar, bir ilke imza attı ve Çikolatalı Pınar Beyaz’ı satışa sundu. Çikolatalı Pınar Beyaz, yüzde 70 oranında taze peynir içeriyor

pinardan-turkiyede-bir-ilk

Pınar Beyaz’ın yeni çeşidi Çikolatalı Pınar Beyaz, miniklerin vazgeçilmezi çikolata lezzetini peynirle bir araya getiriyor. Çikolatalı Pınar Beyaz, yüzde 70 oranında taze peynir içeriyor. Sürülebilir çikolatalara oranla daha az kalorili olan ürün, kahvaltıda protein, kalsiyum ve fosfor ve  kaynağı oluyor.
Çikolatalı Pınar Beyaz’ın içeriğindeki fosfor ve kalsiyum, güçlü kemik ve diş oluşumuna yardımcı oluyor, kemiklerin ve dişlerin korunmasını sağlıyor, sinir sisteminde, kasların çalışmasında ve kanın pıhtılaşmasında rol alıyor.

Doku tamiri ve protein sentezi için gerekli olan kalsiyum, vücutta enerjinin etkin şekilde kullanılmasında görev alıyor. Fosfor da özellikle böbreklerin fonksiyonu, kas ve sinir aktivitesi için çocuklara gerekiyor. Çikolatalı Pınar Beyaz 200 gr’lık paketleriyle marketlerdeki yerini aldı.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri