Şölen inşaat sektörüne giriyor

30 Ekim 2013 Çarşamba

Şölen Çikolata, Yayla Yatırım’la gayrimenkul sektörüne adım attı

solen-insaat-sektorune-giriyor

Yayla Yatırım, ilk projesinde İstanbul Güneşli Basın Ekspres Yolu üzerinde 17 dönüm arazi üzerine rezidans, mağaza ve ofis inşa ediyor.

Projenin 2015 yılında tamamlanması hedefleniyor. 17 dönüm arazi üzerine inşa edilecek Denge Güneşli, İstanbul’un yeni ticaret merkezi olarak konumlanan Güneşli Basın Ekspres Yolu’nda yer alıyor. Yayla Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Çoban, yeni bir sektöre adım atmaktan dolayı heyecanlı olduklarını ifade ederek, “Titiz çalışmalarla kurduğumuz Yayla Yatırım ile yolculuğumuza İstanbul’dan başladık. İstanbul’un önemli bir noktasında inşaatı süren projemizle sektörün önemli bir oyuncusu olmaya hazırlanıyoruz. Bu süreçte bizim markalarımızın doğduğu ve tüm dünyanın kapılarını bize açan Gaziantep’in bizdeki yeri her zaman çok ayrı olacak” dedi.

Kaynak: Zaman / Nurullah Kaya


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri