Tamek meyve suyu yeni ambalajında

03 Mart 2014 Pazartesi

Tamek’in 59 yıllık meyve suyu yeni yılda yeni ambalaj tasarımlarıyla raflardaki yerini aldı

tamek-meyve-suyu-yeni-ambalajinda

Tamek meyve suları, yeni yıla yenilenen yüzüyle girdi. Şeftaliden portakala, kayısıdan vişneye, karışık, Tamek "Nektar", "Yüzde 100 meyve suları" ve "Kahvaltım" serilerindeki tüm ürünlerin ambalaj tasarımı yenilendi. Yeni tasarımlar, vitamin deposu Tamek meyve sularının tazeliğini ve enerjisini yansıtıyor.

Tamek’in 1 litrelik yenilenen ambalajı tüketicilere yeni bir deneyim vaat ediyor. Farklı renk kullanımı ile raflarda yerini alan 1 litrelik Tamek meyve suları, tüketicilerine kullanım kolaylığı sunuyor. Canlı ve dinamik tasarımıyla dikkat çeken, tamamen tüketicilerin beklentilerini karşılayacak şekilde geliştirilen yeni ambalaj sayesinde büyük küçük tüm meyve suyu severler Tamek ürünlerini zevkle içecek. Tamek’in yeni ambalajı ile tüketiciler içeceklerini daha kolay kavrayıp, zorlanmadan açıp, zahmetsizce tüketebilecek. 

En beğenilen ambalaj
Tetra Pak tarafından üretilen ve birçok ülkede büyük ilgi gören 1 litrelik yeni ambalaj, Türkiye’de ilk kez piyasaya çıkıyor. Eşsiz Tamek meyve suyu lezzetinin yenilikçi tasarımla buluştuğu 1 litrelik yeni ambalaj, yapılan araştırmalarda tüketicilerin beğenisini topladı. Bağımsız bir pazar araştırma ajansı tarafından Türkiye’de 512 kişi arasında yapılan araştırmada tüketicilerin en beğendiği 1 litrelik meyve suyu ambalajlarından biri olarak seçildi. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri