Tarihi yarımadada Barilla esintisi

28 Nisan 2014 Pazartesi

Barilla, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu öncesi 25-26 Nisan günlerinde tarihi Galata Köprüsü üzerinde kurulu standıyla sporseverlerin maraton heyecanına lezzet ve enerji kattı

tarihi-yarimadada-barilla-esintisi

Sporun ve sporcunun en yakın destekçilerinden birisi olan Barilla, yerli ve yabancı binlerce sporcu ve sporseverin katılımıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Spor AŞ işbirliğiyle dün (27 Nisan) tarihi yarımadada gerçekleştirilen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’na da enerji ve lezzet kattı.

Gerek yurt dışında gerekse ülkemizde pek çok önemli spor organizasyonuna destek olan Barilla, Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda yerini alarak tüm dünyada “en iyi sporcu besini” olarak kabul edilen makarnalarını sporseverlerin beğenisine sundu.

Bu kategoride dünyanın en yoğun katılımlı koşularından biri olan Vodafone İstanbul Yarı Maratonu’nda 7’den 70'e yerli ve yabancı binlerce sporcu ve sporsever, dün gerçekleşen büyük koşu öncesi maraton heyecanını ve coşkusunu Barilla şeflerinin hazırladığı makarnalarla yaşadı.

5 binin üzerinde koşucunun katıldığı koşu öncesi, Barilla standını ziyaret eden maratoncular, Barilla’nın özel durum buğdayından üretilen ve leziz soslarla hazırlanmış makarnalarıyla büyük yarışmanın heyecanını üzerlerinden attı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri