Uludağ İçecek’e plaket

19 Nisan 2013 Cuma

Uludağ İçecek, Superbrands Türkiye tarafından Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilen ödül töreninde plaketini aldı. Bu yıl da listeye seçilen markaların belirlenmesinde markalaşmaya yapılan yatırım, yaratıcılık, iş gücü kalitesi, etik değerlere uyma gibi kriterler belirleyici oldu

uludag-iceceke-plaket

83 yıllık tarihiyle Türkiye içecek sektörünün köklü markalarından olan Uludağ İçecek, Superbrands Türkiye tarafından iki yılda bir belirlenen, 159 markanın yer aldığı “Türkiye’nin Süper Markaları” listesine seçildi. Esma Sultan Yalısı’nda düzenlenen Super Brands ödül gecesinde Uludağ İçecek’in ödülünü, Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet H. Erbak aldı.

Yenilikçilik ve yüksek kalite anlayışı ile sürdürdükleri çalışmaların karşılığını almaktan mutluluk duyduklarını belirten Erbak, “Uludağ İçecek yerli sermaye ile kurulan, içecek sektöründe köklü tarih yaratmış bir markadır. Sektöre kendi pazarını yaratan, kendi segmentinin lideri ürünler sunuyoruz. İlk günden itibaren aynı yüksek kalite anlayışı ve yenilikçi yaklaşımımızla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Sektöre kazandırdığımız değerlerle ve gerçekleştirdiğimiz ilklerle markamızı daha da güçlendiriyoruz. Bu yıl Türkiye’nin süper markası seçilerek, gayretlerimizin karşılığını almaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz” dedi.

Bu yıl Süper Markalar aralarında Reklamverenler Derneği Başkanı Ahmet Pura, Araştırmacılar Derneği Başkanı Ali Levent Orhun, Reklamcılar Derneği Başkanı Aytül Özkan, Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kadri Özçaldıran, TÜSİAD Başkanı Ümit Nazlı Boyner, Bileşmiş Markalar Derneği Başkanı Yılmaz Yılmaz’ın da olduğu, iş dünyası ve özellikle marka konusuyla ilişkili sivil toplum kuruluşları yöneticilerinden oluşan seçici kurul tarafından belirlendi.

Süper Marka seçiminde şirketin büyüklüğünün yanı sıra teknoloji altyapısı, markalaşmaya yapılan yatırım, iş gücü kalitesi, yaratıcılık, sosyal sorumluluk projelerine katkı, marka devamlılığı gibi kriterler etkili oldu. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri