Voleybol Ligleri, Yeni Aromasını Buldu

29 Temmuz 2008 Salı

Aroma, Bayanlar ve Erkekler Voleybol Birinci Liglerine isim sponsoru oldu. 1 artı 3 yıllık yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından, Bayanlar ve Erkekler Voleybol Birinci Liglerinin adı, ''Aroma Bayanlar Voleybol 1. Ligi'' ve ''Aroma Erkekler Voleybol 1. Ligi'' oldu.

voleybol-ligleri-yeni-aromasini-buldu
Swiss Otel'de yapılan imza töreninde, Voleybol Federasyonu Başkanı Erol Ünal Karabıyık, Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı ve Aroma A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Duruk, basın toplantısının ardından sponsorluk sözleşmesine imza attılar. Voleybol Federasyonu Başkanı Karabıyık, federasyon olarak voleybolu geniş kitlelere yaymayı, milyonların sosyal gündemine oturtmayı, medyada seçkin, ilgi duyulan bir branş haline getirmeyi, milli takımları dünya çapında kalıcı başarılara ulaştırmayı, bu branşı büyük bir spor endüstrisine dönüştürmeyi hedef olarak belirlediklerini ifade etti ve voleybola ve Türk sporuna desteğinden dolayı Aroma'ya teşekkür etti. Karabıyık, ''Anlaşma neden 1 artı 3 yıllık yapıldı?'' sorusunu, ''Gelecek yıl federasyon seçimleri var. Göreve gelecek yeni yönetimi bağlamamak için nezaket göstererek anlaşmayı böyle yaptık. İki taraf anlaşırsa sözleşme 3 yıl daha uzatılabilecek şeklinde yanıtladı. Karabıyık, bu açıklamasının yeniden aday olmayacağı yönünde bir beyanat şeklinde algılanmaması gerektiğini de hatırlattı. Doğan TV Yayın Grup Başkanı Murat Saygı, birçok spor branşının aksine voleybolda kadın ve erkek eşitliğinin olduğunu vurgulayarak, ''İzlenen, yapılan ve potansiyeli bulunan, ancak bize göre haksız nedenlerle futbolun arkasında kalan dalları ilk kez düzenli bir yayıncıya kavuşturan D Spor olarak, Voleybol Federasyonu ile yaptığımız ortak çalışmayla bu değeri yeniden ortaya çıkarttık. Doğan Yayın Holding, Voleybol Federasyonu ve Aroma olarak sporumuza, dolayısıyla gençliğimize hep beraber hizmet vereceğiz'' diye konuştu. Aroma A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Metin Duruk ise, voleybolun, şiddetin olmadığı ve hakem tartışmalarının yaşanmadığı temiz bir spor dalı olduğunu vurgulayarak,''Marka olarak her zaman sağlıklı yaşamı kendine ilke edinen ve bunu ürünlerine yansıtan Aroma, Türk voleyboluna yaptığı yatırımla aynı zamanda Türk gençliğine de destek oluyor ve anlaşmayı bir sosyal sorumluluk projesi olarak görüyoruz. Türk voleybolunun dünya ve Avrupa sahalarında yaşadığı başarılar herkesin dikkatini çekiyor. Bayanlar ve erkekler liglerimiz de dünyaca ünlü sporcuların forma giydiği bir organizasyon haline geldi. Kalitesiyle öne çıkan bir marka olarak, kaliteli sporcuların forma giydiği ve üst seviyede bir mücadelenin sergilendiği iki lige sponsor olduğumuz için çok mutluyuz'' dedi.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri