Wasa ile iyi ye, iyi yaşa

06 Şubat 2013 Çarşamba

Gevrek ekmek markası Wasa, 15 Aralık - 18 Ocak günleri arasında, sporu hayatından eksik etmeyen ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren Hillside City Club üyeleriyle buluştu

wasa-ile-iyi-ye-iyi-yasa

Sağlıklı beslenmek isteyenler için üretilen, 2000 yılında Türkiye pazarına giren İsveç’in geleneksel ekmeği tam tahıllı Wasa, Türkiye’nin en donanımlı spor merkezlerinden biri olan Hillside City Club üyelerinin egzersiz saatlerinin lezzet durağı oldu. 15 Aralık - 18 Ocak günleri arasında Hillside City Club İstinye, Hillside City Club Trio ve Hillside City Club Etiler’de Wasa bar ve sandviçlerinin tanıtıldığı Wasa standı yoğun ilgi gördü.

Pratik ambalajıyla tüketim kolaylığı sunan ve lezzetiyle farklı damak zevklerine hitap eden Wasa ürünlerini yaklaşık 3 bin Hillside City Club üyesi tattı. Tam çavdar ekmeğinden üretilen ve bu sayede lif, vitaminler ve mineraller bakımından son derece zengin Wasa bar ve sandviçler, üyelerin spor keyfine hem sağlıklı hem de lezzetli bir mola alternatifi sundu.

Formuna özen gösteren ve sağlıklı beslenen herkesi düşünen, dört farklı lezzette sandviç çeşidi ve üç farklı tam tahıllı çıtır barıyla Wasa, Hillside City Club üyelerinden tam not aldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri