Wings For Life World Run etkinliğinde Barilla lezzeti

06 Mayıs 2014 Salı

Barilla, omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak ve hastalıkla ilgili bilinç yaratmak üzere tüm dünyada aynı anda başlayan ve dünyada 33 farklı noktayla birlikte Alanya’da gerçekleştirilen Wings For Life World Run koşusunda sporseverlerin heyecanına lezzet kattı

wings-for-life-world-run-etkinliginde-barilla-lezzeti

Barilla, bu yılın en anlamlı ve büyük etkinliklerinden biri olarak tanımlanan, dünyadaki altı kıtada, 14 farklı zaman diliminde ve dört mevsimde aynı anda gerçekleştirilen Wings For Life World Run etkinliğine destek sponsoru oldu. Omurilik felcinin tedavisine yönelik araştırmalara kaynak sağlamak ve hastalıkla ilgili bilinci artırmak üzere bu yıl ilk kez düzenlenen etkinliğe tüm dünyadan yüzbinlerce kişi katıldı,  televizyonlardan ve internetten yapılan canlı yayın milyonlarca kişiye ulaştı.

Dünya çapında büyük ilgi gören etkinliğin Alanya’da gerçekleşen Türkiye ayağına ünlü oyuncular Burcu Kara ve Hande Subaşı, Dünya Supersport Şampiyonu Kenan Sofuoğlu, milli sporcu Ahmet Arslan’ın yanı sıra pek çok profesyonel ve amatör sporcu da destek verdi. Ayrıca yarışa tanınmış simaların yanı sıra, maraton koşucuları, triatletler, ultra maraton koşucuları ve her yaştan sporsever büyük ilgi gösterdi. Barilla; 42 farklı ülkeden 2 bin 313 kişinin kayıt yaptırdığı Alanya’daki yarışa destek vererek tüm dünyada “en iyi sporcu besini” olarak kabul edilen makarnalarını sporseverlerin beğenisine sundu.

Barilla standını ziyaret eden yarışçılar ve izleyiciler, Barilla’nın özel durum buğdayından üretilen ve leziz soslarla hazırlanmış makarnalarıyla büyük koşunun keyfini lezzetli makarnalar eşliğinde yaşadı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri