Yemek blogu yazarları Arbella Plus ile mutfakta

29 Nisan 2014 Salı

Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi’nde geçtiğimiz günlerde bir araya gelen yemek blogu yazarları Arbella Plus ile birbirinden lezzetli makarnalar pişirdi. Moderatörlüğünü Hilal Dokuyucu’nun yaptığı etkinliğe yemek bloğu yazarı katıldı

yemek-blogu-yazarlari-arbella-plus-ile-mutfakta

Kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da çeşitli soslarla hazırlanabilen makarna mutfağın vazgeçilmezlerinden. Dünyanın dört bir yanındaki farklı ülkenin ve kültürün ortak yemeği olan makarna kolayca bulunması, lezzeti ve çok çeşitli soslarla hazırlanabilmesi ile blog yazarlarının da tercihi. İstenen soslarla birleştirilip tüketilebilmesi açısından makarna dünyada tespit edilen 22 tip beslenme tercihine en uygun ürün olarak öne çıkıyor. Çorbada, ana yemekte, ara yemekte, tatlı ve tuzlu olarak fırında, tavada, tencerede kolayca hazırlanıp servis edilebilir olması bir çok makarna tarifinin çıkmasına olanak sağlıyor.

Arbella, yeni ürün grubunu yemek tariflerinin ustaları ile buluşturdu. Geçtiğimiz günlerde Chef’s İstanbul Mutfak Atölyesi’nde bir araya gelen yemek blogu yazarları Arbella Plus markası altında üretilen tam buğday makarnası, glütensiz mısır makarnası ve üç renkli makarnalar ile birbirinden özel tariflerini birleştirdi. ‘Hilal ile Sağlıklı Mutfak” programının sunucusu ve www.sagliklimutfak.net bloğunun yazarı Hilal Dokuyucu’nun moderatörlüğünü yaptığı etkinliğe www.dilekita.com, eymininmutfagindan.blogspot.com, www.limonlukek.com, www.özgeninoltasi.com, www.seleninevcilikhayati.com, mavininguncesi.blogspot.com, alevgeziyor.blogspot.com ve www.oyascuisine.com bloglarının yazarları katıldı.

Havaların ısındığı ve yaza hazırlandığımız şu günlerde, yaz aylarına uygun hafif soslarla hazırlanmış makarna tariflerini paylaşan ve lezzet testi yapan yazarlar makarna severlerle tariflerini paylaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri