Yörsan geleneksel tatları dünyayla buluşturdu

25 Şubat 2015 Çarşamba

Yörsan, uluslararası gıda sektörünün en önemli fuarlarından biri olan Gulfood Manufacturing 2015’te geleneksel ve yeni ürünleriyle ilgi odağı oldu. Dubai’de gerçekleşen fuarda Yörsan ürünlerinin lezzetleri kadar yeni tasarımları da ziyaretçilerden tam not aldı

yorsan-geleneksel-tatlari-dunyayla-bulusturdu

Türkiye’de adı “doğallık, lezzet, geleneksellik ve ustalık“la özdeşleşen Yörsan, Dubai’de düzenlenen ve dünya gıda sektörünün en önemli oyuncularını her yıl bir araya getiren Gulfood Fuarı’nda ziyaretçilere Türkiye’nin geleneksel tatlarını sundu.

İhracat vizyonunu Türkiye’nin yöresel tatlarını farklı coğrafyalardaki tüketicilerle buluşturmak ve ilgili coğrafyalarda kalitesiyle aranan marka olmak olarak belirleyen Yörsan, yenilenmiş imajıyla bölgenin en önemli fuarı Gulfood organizasyonunda büyük ilgi gördü.

Fuar süresince yoğun tadım etkinlikleri gerçekleştiren Yörsan, bir yandan bölge için bilinen tatlar olan Labne ve beyaz peynir gibi ürünleri Yörsan kalitesiyle ziyaretçilere sunarken, diğer yandan da eşsiz yöresel Türk ürünlerini geniş bir kitleye tanıttı. Ürünler kadar yeni Yörsan tasarımları da ziyaretçilerden tam not aldı.

Yeni pazarlara giriş için de önemli bir basamak niteliği taşıyan Gulfood Fuarı’nda Yörsan, özellikle Körfez Bölgesi, Kuzey Afrika ve Türkî cumhuriyetlerden gelen ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri