Girişimci çocuklar bu yıl da Meydan Ümraniye’de

19 Nisan 2013 Cuma

Çocuk Meydanı-5 20-21 Nisan günlerinde Meydan Ümraniye'de gerçekleştiriliyor

girisimci-cocuklar-bu-yil-da-meydan-umraniyede

Çocukların çocuklara satış yaparken para kazanma deneyimini yaşatmayı ve sosyal sorumluluk bilinci aşılamayı hedefleyen özgün pazaryeri “Çocuk Meydanı” beşinci kez düzenleniyor. Çocukların dört gözle beklediği ve her yıl yoğun ilgiye sahne olan Çocuk Meydanı’nda çocuklar kullanmadıkları oyuncaklarını, kitap, CD ve DVD'lerini başka çocuklarla paylaşma, satış yapma fırsatı bulacak.

20-21 Nisan günlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında düzenlenecek etkinliğe özel ve devlet okullarından 7-14 yaş arasındaki çocuklar katılacak. Etkinlikte ayrıca çevre okullarının 23 Nisan gösterileri de sergilenecek.

Çocuklara paylaşımı aşılayacak etkinliğe katılım için tek şart ise her çocuğun en az 2 oyuncağını/kitabını imkanı olmayan çocuklarla paylaşmak üzere Hediye Sandığı'na bağışlaması. Hediye Sandığı’nda toplanan bu oyuncaklar/kitaplar çocuklarla ilgili Sivil Toplum Kuruluşları’na bağışlanacak. Çocukların satıştan elde ettikleri kazanç da kendilerinin olacak.

“Çocuk Meydanı”nda çocuklar; hem eski eşyalarını değerlendirerek para kazanma deneyimi yaşayacak hem de eğlenceli aktivitelere katılarak güzel bir hafta sonu geçirecek ve katılımcı okulların gösterilerini izleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri