Girişimciler gün ışığına çıkıyor

22 Nisan 2014 Salı

Metro Toptancı Market, örnek projelere imza atmış sosyal girişimcileri Metro Sosyal Girişimci Ödülleri 2014’te buluşturuyor. Yaşadığı toplum ve dünya için fark yaratan başarı hikâyelerinin yarışacağı Sosyal Girişimci Ödülleri 2014’ün proje kabulleri, 21 Nisan-15 Haziran günleri arasında gerçekleşecek

girisimciler-gun-isigina-cikiyor

Metro Toptancı Market, sosyal veya çevresel açıdan fark yaratan projelere imza atmış sosyal girişimcileri, Metro Sosyal Girişimci Ödülleri 2014’te bir araya getiriyor. Yarışmaya başvurular 21 Nisan-15 Haziran günleri arasında kabul edilecek.

Esnaf, küçük işletme, oteller, cafe-restoran-catering firmaları, serbest meslek ofisleri, sağlık kuruluşlarından olmak üzere 6 kategoride yarışacak olan katılımcılar, projelerini kısa bir hikayeyle Metro Sosyal Girişimci Ödülleri web sitesi (http://www.metro-tr.com) üzerinden anlatarak yarışmaya başvurabilecek. Hikâyeye ek olarak fotoğraf, video gibi görsel malzeme desteği de başvuruda kullanılabilecek. Sürdürülebilirlik, müşteri memnuniyeti ve güvenilirlik alanında ölçülebilir verilere sahip, işini ve kendisini geliştirmeye açık herkesin katılabileceği yarışmada Metro müşterisi olma kriteri aranmıyor.

Metro Toptancı Market Genel Müdürü Kubilay Özerkan, proje ile ilgili şöyle konuştu, “Metro Türkiye olarak, geride bıraktığımız 24 yıl boyunca görüştüğümüz, tanıştığımız her yeni müşteri ve tedarikçinin girişimci ruhu bizi etkiledi, çalışmalarımız için ilham verdi. Tüm bu süre zarfında tanık olduğumuz başarı hikâyeleri, bizi, bir sosyal girişimcilik yarışması düzenleme noktasına getirdi. İstedik ki, yaşadığı toplum ve dünya için bir fark yaratan girişimci iş insanlarını gün ışığına çıkaralım ve tüm topluma örnek olarak lanse edelim. İnanıyoruz ki, bu yarışma, toplumsal sorunlara yaratıcı ve yenilikçi çözümler bulunması için itici bir güç olacak.”

Sosyal girişimcileri büyük ödül bekliyor
Proje değerlendirmelerinin ilk aşaması, Metro Sosyal Girişimci Ödülleri’nin web sitesini ziyaret eden kişilerin oylarıyla tamamlanacak. Başvuran girişimcilere oy veren ziyaretçiler, bu sayede finale kalacak ilk 10 projeyi belirlemiş olacak. Finale kalan isimler arasından jüri her kategorinin birincisini belirleyecek. Kategori birincileri arasından ise bir kişi Yılın Sosyal Girişimcisi Büyük Ödülü’nü kazanacak.

Yarışma sonunda Yılın Sosyal Girişimcisi Büyük Ödülü’nü kazanan proje sahibi 20 bin TL nakit para ödülü alırken, kategori birincileri 5 bin TL, en çok oy alan ilk 10 girişimci ise sertifika almaya hak kazanacak. Kazanan projeler Eylül ayında düzenlenecek bir ödül töreniyle açıklanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri