gittigidiyor kurucusu sitenin satışından pişmanlık duymuyor

17 Şubat 2017 Cuma

Okan Üniversitesi’nin düzenlediği “Bilişim Teknolojileri ve Girişimcilik” Paneli’nde konuşan gittigidiyor.com kurucusu ve Omurga Sermaye Ortaklığı Başkan Yardımcısı Tolga Kabataş sitenin satışından pişmanlık duymadığını belirtti

gittigidiyor-kurucusu-sitenin-satisindan-pismanlik-duymuyor

Okan Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nin düzenlediği “Bilişim Teknolojileri ve Girişimcilik” Paneli fakülte dekanı Prof. Dr. Semih Bilgen kolaylaştırıcılığında, Cybersoft A.Ş Kurucusu ve Ceo’su Dr. Semih Çetin, Koç Sistem Ar-Ge Ürün Yönetimi Birim Yöneticisi Yosun Ekmen, gittigidiyor.com kurucusu ve Omurga Sermaye Ortaklığı Başkan Yardımcısı Tolga Kabataş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

 

gittigidiyor.com kurucusu Tolga Kabataş konuşmasında 40 bin TL sermaye ile kurulan gittigidiyor’un hikayesinde “kan ve gözyaşı” ile kazanılan bir başarı olduğunu anlatırken: “Günde yalnızca 2 saat kod yazarak milyar dolarlık şirketlere sahip olunamıyor. Günde 18 saat çalışırsanız başarı geliyor. Kararlılık, fikrinize inanmak ve tecrübenin getirdiği esneklik… Bir girişimcide mutlaka olması gerekenlerden.” dedi.

 

“Hayat artık akıllı telefonlarla birbirine bağlı”

Tolga Kabataş ayrıca şunları söyledi: “Günümüzde dijital kullanımın yüzde 85’i akılı telefonların üzerinden yapılıyor. Bu cihazlar artık ev, iş, endüstri gibi hayatın her alanında uzaktan ve internet üzerinden kumanda rolü üstlenmekte. Hayat artık akıllı telefonlarla birbirine bağlı, sosyal. Eskiye göre daha geniş kitlelerle ile konuşuyor, yüzlere, binlere, yüz binlere ulaşabiliyorsunuz.”
Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri