Gody’le Migros’tan dostluk kampanyası

30 Eylül 2014 Salı

Sahipsiz hayvanlara destek olmak adına şimdiye kadar onlarca ton mama bağışında bulunan Goody Kedi – Köpek Mamaları, Migros işbirliğiyle yeni bir proje başlatıyor. Sokaklarda yaşan kedilerin lezzetli ve besleyici gıda ile beslenmesini hedefleyen Dostluk Maması Projesi’ni başlatan Goody, proje kapsamında çıkarttığı öğünlük “Dostluk Maması”nı sadece Migroslarda 1 TL’den satışa sunuyor

godyle-migrostan-dostluk-kampanyasi

Evcilleri dostu, evsizleri sorumluluğu olarak gören Goody Kedi – Köpek Mamaları, sokaklardaki sahipsiz dostlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek için yeni bir proje başlatıyor. Dört dörtlük içeriğiyle “komple gıda” olma özelliğine sahip Goody, sokaklarda yaşayan kedilere özel “Dostluk Maması’nı” hayvan severlerle buluşturuyor.

Sokak kedilerinin sağlıklı beslenmesi için Migros işbirliğiyle düzenlenen “Dostluk Maması Kampanyası” kapsamında hazırlanan öğünlük 100 gram mama paketleri sadece 1 TL’den satışa sunulacak. Sokaklardaki kedileri sağlıklı beslemek artık öğünlük Dostluk Maması ile çok kolay. Ayrıca Dostluk Maması bütün Migros’larda kasa önünde satılacağından herkes bu ürüne kolaylıkla ulaşabilecek.

4 Ekim Hayvanları Koruma Günü kapsamında 1 TL’lik “Goody Dostluk Maması” alan herkese 8 Ekim gününe kadar bir paket Dostluk Maması da Goody tarafından hediye edilecek.

Şimdiye kadar yaptığı projelerle sahipsiz hayvanların yaşam kalitesini artırmak için çalışmalar yürüten Goody, bu projesiyle sokak kedilerinin lezzetli olduğu kadar besleyici olan bir gıda ile beslenmesini amaçlıyor. Proje kapsamında hayvan severlerin sokak hayvanlarını, hayvan metabolizmasına uygun olmayan ev yemeği artığıyla değil, rahatlıkla erişebilecekleri ve onların sağlığını tehlikeye atmayan mamalarla beslemesi hedefleniyor.

Farklı projeler kapsamında hem sahipsiz sokak hayvanlarına hem de barınaklarda konaklayan kedi ve köpeklere onlarca ton mama yardımında bulunan Goody, Haçiko Derneği ve HAYTAP’ın da düzenli destekçisi.

Engelli hayvanların yaşamımızın bir parçası olduğunu vurgulamak ve bu konuda toplum bilinci yaratmak üzere başlatılan “Farkında mısın?” projesinin de ana sponsoru olan Goody, sadece Türkiye’de değil KKTC’deki barınaklara da önemli ölçüde mama desteği sağlıyor.

2012 yılında Goody Çocuk Tiyatrosu’nu kuran marka ayrıca “Bir Dostluk Hikâyesi” adlı müzikli çocuk oyunuyla şimdiye kadar 20 binden fazla ilköğretim öğrencisine sahipsiz hayvanlara destek olmanın önemini anlattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri