Gökhan Keser, Optimum Outlet’de hayranlarıyla buluştu

01 Eylül 2014 Pazartesi

Model olarak başladığı kariyerini, müzik ve oyunculuğa da taşıyarak başarıyla sürdüren Gökhan Keser, İstanbul Optimum Outlet’de düzenlenen imza günü ve mini konseriyle İstanbulluları sevindirdi

gokhan-keser-optimum-outletde-hayranlariyla-bulustu

Kaliteli markaların ürünlerini uygun fiyata sunarak alışverişi herkes için zevk haline getiren Optimum Outlet, ziyaretçilerini sevilen isimlerle buluşturmaya devam ediyor.

Yorumu, şarkıları ve duruşuyla son dönemin en çok konuşulan genç yıldızlarından Gökhan Keser 24 Ağustos İzmir, 30 Ağustos Ankara’dan sonra, 31 Ağustos’da İstanbul Optimum Outlet’de sevenleriyle bir araya geldi.

Keser, 31 Ağustos Pazar günü İstanbul Optimum Outlet’te 3 saat süren mini konser ve imza günü etkinliğinde ziyaretçilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Hayranları Gökhan Keser’den imza almak ve birlikte fotoğraf çektirmek için uzun kuyruklar oluşturdu. Gökhan Keser de hayranlarıyla son dönemin popüler sosyal medya modasına uyarak selfie çektirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri