Gökhan Türkmen İzmir Park’ı ziyaret etti

02 Nisan 2015 Perşembe

Yakında Fox TV’de yayınlanacak olan "Sesi Çok Güzel" yarışması kapsamında gençlerin sevgilisi ünlü şarkıcı Gökhan Türkmen, İzmir Park Alışveriş Merkezi'nde Alsancak Unlu Mamüller çalışanı Hilal Bölükbaşı’na sürpriz bir ziyaret yaptı

gokhan-turkmen-izmir-parki-ziyaret-etti

Yarışma formatı gereği jüri üyeleri, kendilerine gelecek ihbarlar arasından yaptıkları seçimler sonucunda katılımcıların yaşadıkları şehirlere bizzat seyahat ediyor. Gökhan Türkmen’de bu amaçla İzmir Park’ı ziyaret etti. Sesinin çok güzel olduğu iddia edilen adaylar bu ilk sürpriz ziyarette jüri üyelerini etkilemek zorunda.

Çalıştığı saatlerde karşısında Gökhan Türkmen’i görünce oldukça şaşıran Hilal Bölükbaşı, sanatçı ile sohbet gerçekleştirdi ve birlikte şarkılar söyledi.

İzmir Park ziyaretçilerinin yoğun ilgisi ile karşılaşan Gökhan Türkmen, hayranları ile fotoğraf çektirdikten sonra AVM’den ayrıldı.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri