Gökyüzü Agora’da konuşulacak

21 Mayıs 2015 Perşembe

SOLOTÜRK pilotları, Agora Alışveriş Merkezi ziyaretçilerine özel sohbet gerçekleştirecek

gokyuzu-agorada-konusulacak

22 Mayıs Cuma günü saat 18.30”da Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında keyifli bir söyleşi gerçekleştirecek SOLOTÜRK pilotları, sohbet sonrası gerçekleştirecekleri imza günü ile ziyaretçilere unutulmaz dakikalar yaşatacak.

SOLOTÜRK, Türk Hava Kuvvetlerinin 100’üncü kuruluş yıl dönümünde Türk Milletine armağan ettiği yeni bir değer. SOLOTÜRK’ün grafik tasarımında Devletin, Türk Milletinin ve Türk Hava Kuvvetlerinin en değerli ve anlamlı sembolleri yer alıyor. Bu değerler SOLOTÜRK ile gökyüzünde temsil ediliyor.

Agora’da etkinlikler bitmiyor
22 Mayıs Cuma günü saat 16.00’da Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında gerçekleşecek “Kendini Keşfet, Yaşamını Değiştir” konulu bu keyifli söyleşiye tüm ziyaretçiler davetli.

Psikolojik Danışman Ferhan Bıçakçılar ve Uzman Psikolog Işınsu Gündüz, herkesin kendi hayatından mutlu olması için ufak tüyoları Agora Sohbetleri takipçileri ile paylaşacak. Geçmişe bağlı kalmamanın ve geçmişte yaşanan kötü olayların kişilerin hayatına olan negatif etkilerinden bahsedecek olan uzmanlar, yaşanan tecrübelerden ders çıkarmanın yaşama pozitif etkilerini aktaracaklar. Uzman psikologlar, gelen konukların kendilerini keşfetmeleri ve hayata farklı bir bakış açısı ile bakmalarını için önemli tüyoları paylaşacak.

“Kendini Keşfet, Yaşamını Değiştir”  konusu ile ziyaretçiler geçmişten bu güne anıları ile yolculuk yaptırarak, hayata farklı bir bakış açısı ile bakmalarını sağlayacak.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, 22 Mayıs Cuma günü saat 18.30 da Agora Alışveriş Merkezinde SOLOTÜRK pilotlarına ev sahipliği yapacaklarından dolayı büyük mutluluk duyduğunu belirterek,  Hava Astsubay Meslek Yüksekokulunun organize ettiği havacılık, bilim ve  kültür şenliği kapsamında 23-24 Mayıs günlerinde 10.00-19.00 saatleri arasında Hava Teknik Okullar Komutanlığı Gaziemir İzmir de gerçekleşecekleri görsel şenliğe ise tüm İzmirlileri davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri