Goldaştan Farklı Bir Koleksiyon

09 Kasım 2007 Cuma

Takı sanatının özgün markası Goldaş, sonbahar aylarını renklendirecek çok özel takı ve aksesuarlar sunuyor. Gümüş, altın ve pırlanta tasarımlar arasından herkes beğenisine göre zevkli seçimler yapabilir.

Goldaşın takı ve aksesuar trendlerindeki yerini uzunca bir süre daha beyaz altına kaptırmayacak gibi görünen sarı altından ürettiği takılar, sade görünümleri ile dikkati çekiyor. Ağaç dallarından esinlenen tasarımları, çiçekleri simgeleyen şeffaf taşlar süslüyor. Altının ışıltısını zarif tasarımlara taşıyan takılar kolye, yüzük ve küpeden oluşuyor. Özel günlerin ve anların vazgeçilmez taşı pırlanta, sonsuz aşkın sembolü kabul edilir. Bu yönüyle daha da değerlenen pırlantanın, modern ve özgün tasarımlarda buluştuğu koleksiyonları Goldaş mağazalarında görmek mümkün. Bunlardan ilki, yıllar geçse de eskimeyen ve en çok beğenilen tasarımlar arasında yer alan su bilezik. Beyaz altından ve tamamen el işçiliği ile üretilen bilezikte farklı boylarda pırlanta taşlar kullanılıyor. Takı ve aksesuar severlerin çok iyi bildiği, tam tur da denilen bir yöntemle üretilen pırlanta yüzükte ise yine pırlantaya çok yakışan beyaz altın kullanıldı. Goldaş ustalarının ellerinde büyüleyici bir görüntüye kavuşan yüzük, özel günleri daha da anlamlı kılacak. Goldaş mağazalarında sunulan pırlanta koleksiyonlar bunlarla sınırlı değil. Özellikle Doğu kültürlerinde en değerli taş kabul edilen yakutun pırlanta ile birlikte tasarlandığı takılar hem gece hem de gündüz kullanılacak nitelikte. Aşkın koruyucusu, güç, adalet ve yaşam enerjisinin sembolü olan yakut özellikle doğu kültürlerinde en değerli taştır. Eski uygarlıklar yakutu Toprak Ananın yüreğindeki kanın bir damlası olarak ifade edip, yaşamın özü olan kanın gizemli gücünü taşıdığına inandılar. Sembolik anlamı ile de özel yüzük, kolye ve küpelerin yer aldığı pırlanta setin, ilerleyen günlerde safir ve zümrüt olarak da sunulacağını belirtelim. Goldaş gümüş sevenleri de unutmadı. İnancını kullandığı takılara da yansıtmak isteyenlerin çok beğeneceği Goldaş Silver koleksiyonu Hüve adını taşıyor. Hüve, Arapçada sadece Allah için kullanılan O zamiri anlamına geliyor. Allahı simgeleyen Hüve, Goldaş Silverın özel tasarımlardan oluşan koleksiyonunun da ana temasını oluşturuyor. Goldaş koleksiyonları, İstanbul Capitol Alışveriş Merkezi, Bağdat Caddesi, Ataköy Galleria, Taksim, Profilo Alışveriş Merkezi, Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Bahçeşehir Prestige Mall, İstanbul Crowne Plaza; Ankara Migros Alışveriş Merkezi, Ankara Tunalı Hilmi Caddesi, Ankara Kızılay; İzmir Kipa Balçova; Muğla Bodrum, Adana, Mersin Marina Vista, Rusya ve Çin mağazaları ile www.goldas.com sanal mağazada görülebilir.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri